Top vision

czen

Certifikovaný cyklus

Certified Manager - 21 NEJ pro manažerskou praxi

Specializovaný certifikovaný cyklus na rozvoj klíčových manažerských dovedností, který vás naučí, jak zvládat složité a vypjaté situace v oblasti řízení lidí a týmů

Tento specializovaný certifikovaný cyklus Vám ukáže směr, jak se stát profesionálním manažerem. Zaměříte se v něm na nejčastější příčiny, proč manažeři (a potažmo jim svěřené týmy) nedosahují svých cílů, proč v očích řadových zaměstnanců selhávají. Naučíte se vyvarovat chyb bránících plnému využití potenciálu zaměstnanců a také poznáte jednoduché principy a nacvičíte si jejich použití v autentických situacích, které manažeři řeší. Posuňte své hranice a rozvíjejte své schopnosti ve vedení lidí pod vedením zkušených manažerů i vy!

Komu je cyklus určený?

  • manažeři, ředitelé a vedoucí pracovníci
  • jednatelé a majitelé firem

Kurzy, které jsou součástí cyklu

NázevTermín a místoCena
7 nejčastějších chyb ve vedení lidí
Vyvarujte se typických manažerských chyb
6 990 Kč
7 nejobtížnějších situací manažera
Řešení problémů se sebejistotou a nadhledem
6 990 Kč
7 nejužitečnějších principů v praxi manažera
Na co musí myslet úspěšný manažer?
6 990 Kč

Vyvarujte se typických manažerských chyb

Cena: 6 990 Kč

Řešení problémů se sebejistotou a nadhledem

Cena: 6 990 Kč

Na co musí myslet úspěšný manažer?

Cena: 6 990 Kč

Základní cena balíčku: 20 970 Kč

Zvýhodněná cena balíčku: 16 990 Kč20 558 Kč vč. DPH

Certifikát IES
Po úspěšném absolvování získáte mezinárodní certifikát od International Education Society.

Podmínkou získání certifikátu IES je absolvování všech tří akcí z cyklu a úspěšné absolvování závěrečného testu.

Certifikovaný cyklus
Kompletní podmínky pro získání certifikátu

Vzdělávací program Certified Manager – 21 NEJ pro manažerskou praxi je završen získáním mezinárodně uznávaného certifikátu, jehož garantem je společnost International Education Society, která se specializuje na certifikaci vzdělávacích subjektů a programů. V případě získání certifikátu budete automaticky zařazen/a do databáze držitelů certifikátu společnosti IES.

Podmínkou získání certifikátu je absolvování všech tří tréninků z cyklu a úspěšné složení závěrečného testu, který koresponduje s obsahovou náplní tréninku.

Informace o testu: skládá se z 21 otázek a k jeho úspěšnému absolvování je nutné zodpovědět 14 otázek správně, otázky jsou otevřené i uzavřené. Test se píše na konci posledního ze tří absolvovaných tréninků.

Mezinárodně platný certifikát, v případě úspěšného složení testu, obdržíte nejpozději do 60 dní ode dne absolvování závěrečného testu.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Jeho používáním s tím souhlasíte.

nahoru