Top vision

czen

Chytré léto

Chcete využít klidnější pracovní režim a načerpat přes léto nejen energii, ale také podněty a novou inspiraci pro svůj pracovní i osobní život? Připravili jsme pro vás speciální akce, které budou probíhat pouze v létě. Užijte si netradiční formy učení i kurzy pod širým nebem a zjistěte například, jakou zpětnou vazbu můžete získat na svůj leadership prostřednictvím vedení koně.

Rozvíjejte se prostřednictvím zážitku na zahradě nebo ranči při akcích Horsemanship, Time management nebo Improvizace.

Naberte sílu a pečujte o sebe. Vždy dobře naladěná Bára Hrdinová vás naučí rozdýchat cokoli, čtveřice lektorů představí mj. brainfood i protikuřácké programy do firem a zkušená Renata Dvořáková vám ukáže, jak si srovnat priority.

Vyzkoušejte nový formát školení Learn & Work, kombinaci přednášky a praktického workshopu, ze kterého si odnesete hmatatelný výstup. Naučte se díky nim efektivně rozhodovat, stavět zdravé a výkonné týmy i realizovat své nápady pomocí Rockefellerových návyků 2.0.

Pro všechny
4 750 Kč bez DPHZobrazit
New

Nové trendy ve firemním vzdělávání

Aneb generace Y a Z již standardní tréninky nezaujmou

Pro všechny
3 490 Kč bez DPHZobrazit
New

Rozdýchej cokoli

„Bez dechu není oddechu“

Pro všechny
6 990 Kč bez DPHZobrazit

Nastartujte svou formu (s námi)

Akce plná relaxace a tipů, jak ve Vaší firmě podpořit wellbeing

Pro všechny
5 990 Kč bez DPHZobrazit

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Jeho používáním s tím souhlasíte.

nahoru