Top vision

Ing. Zuzana Růžičková, PMP

Specialista na projektové řízení, business management a vedení lidí

Vystudovala jsem matematické inženýrství na Fakultě jaderné a fyzikálně inženýrské. V roce 2001 jsem získala certifikaci Project Management Professional, kterou mi udělil Project Management Institute v USA. V počátcích své kariéry jsem pracovala jako databázový specialista a programátor v organizacích státní správy, zdravotnictví a bankovnictví, poté jako IT manažer na Ministerstvu obrany ČR. 19 let jsem působila ve firmě Hewlett Packard v různých rolích na lokální, regionální i celosvětové úrovni. Nejprve jako projektová vedoucí, dále jako vedoucí projektové kanceláře a později jako business manažer se zodpovědností za prodej i dodávky softwarových řešení v regionu střední a východní Evropy. Od roku 2017 pracuji jako nezávislý konzultant, školitel a mentor. Lektorská činnost byla součástí mé pracovní náplně po celou dobu působení v Hewlett Packard, a to nejen interně, ale také externě pro zákazníky firmy. V posledních letech se lektorské a mentorské činnosti věnuji intenzivně jako nezávislý konzultant. Při své práci kladu důraz na sdílení zkušeností z praxe a na práci s případovými studiemi.

Kurzy lektora

How to manage project in time of turbulences

Changes, risks and crises as integral part of project management

Pro všechny
5 990 Kč bez DPHZobrazit
New

Projektové řízení v čase turbulencí

Změny, rizika a krize jako nedílná součást projektů

Pro všechny
4 990 Kč bez DPHZobrazit

Hodnocení lektora

1,00 Průměrné hodnocení lektora od účastníků

Kurz podle vašich představ

Chcete připravit školení pro celý tým? Umíme být flexibilní a přizpůsobit program kurzu vašim potřebám. Rádi vám připravíme nabídku firemního školení na míru.

mám zájem
Kurz na míru

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Jeho používáním s tím souhlasíte.

nahoru