Top vision

czen

Mgr. Zuzana Fiantoková

HR konzultantka a koučka

Pomáhám klientům vystoupit z ulity a podívat se na situace z nadhledu. Na trénincích, které vedu, upřednostňuji interaktivitu, kdy zapojuji účastníky kurzu do diskuse. Mé koučování vychází z přístupu gestalt, který je založený na vnímaní situace z prespektivy teď a tady. Zaměřuji se na klientovo vnímání jeho pocitů a aktuální situace. Své zkušenosti jsem sbírala v oboru HR, kerému se nadále externě věnuji. V letech 2003–2007 jsem působila na pozici T&D Manager pro společnost Carnival Cruise Line. Působila jsem přímo na lodích, kde jsem zodpovídala za školení palubního personálu. Následně jsem do roku 2012 pracovala pro Corinthia Hotels jako HR Director. Na této pozici jsem pracovala také pro společnosti InterContinental Prague a CTP Invest. Absolovovala jsem studium na Pedagogické fakultě Univerzity Komenského v Bratislavě.

Carpe diem. The key to success is to focus our conscious mind on things we desire not things we fear. (Klíčem k úspěchu je soustředit se vědomě na věci, po kterých toužíme, ne na ty věci, kterých se bojíme.) Brian Tracy

Otázky pro lektora

Kdyby byla jedna věc, kterou byste mohla naučit všechny ostatní, která by to byla?
Používat selský rozum a mít respekt vůči jiným.
Co nového byste se naopak chtěla naučit Vy?
Mluvit hodně jazyky - alespoň dalšími dvěma až třema. Surfovat.
Co Vás na práci lektora baví?
Předávání zkušeností a znalostí, otevírání nových horizontů a možností účastníkům kurzů.

Kurz podle vašich představ

Chcete připravit školení pro celý tým? Umíme být flexibilní a přizpůsobit program kurzu vašim potřebám. Rádi vám připravíme nabídku firemního školení na míru.

mám zájem
Kurz na míru

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Jeho používáním s tím souhlasíte.

nahoru