Top vision

czen

Ing. Zdenka Volkánová, Ph.D.

profesionálka v oblastech daní a účetnictví

Vystudovala jsem obor podniková ekonomika a management na ekonomické fakultě Západočeské univerzity v Plzni a obor účetnictví na Soukromé vysoké škole ekonomických studií. Nyní pokračuji v doktorském studijním programu v Ústavu soudního inženýrství při Vysokém učení technickém v Brně se zaměřením na soudní inženýrství a oceňování podniků. Zabývám se především finančním řízením, controllingem a oceňováním podniků. V letech 1994 až 2009 jsem pracovala jako jednatelka a metodička účetnictví, daní i lektorských kurzů ve společnosti EkonÚčto. Dále jsem působila jako finanční manažerka v Lavish Commercial Activities LTD., kde jsem se zabývala účetnictvím, finančním plánováním a controllingem. Pracovala jsem také jako finanční manažerka a hlavní účetní ve firmě HOYA Lens CZ, s. r. o., jako Financial Controller ve společnosti Loma Systems, s. r. o., a jako finanční ředitelka ve společnosti Golf Brno a. s. Od roku 2011 rovněž vyučuji na Vysoké škole ekonomie a managementu. Na FP VUT Brno vedu výuku manažerského účetnictví v programu MBA na ESMA Spain, pobočka ČR. Jsem členkou několika národních i mezinárodních organizací zaměřených na problematiku účetnictví, daní, controllingu pojetí a na segment SME (např. Komora certifikovaných účetních, Český institut interních auditorů, Fraud Forum – PwC ČR – zaměření na podvody v účetnictví, Česká asociace treasury, Klub finančních ředitelů, Association of Certified Fraud Examiners a daší).

Hodnocení lektora

1,15 Průměrné hodnocení lektora od účastníků

Líbilo se mi, že paní lektorka byla opravdu praktik a uměla použít spoustu konkrétních příkladů z praxe.

Daniela Buchtová, Severočeské doly a.s.
Základní orientace v controllingu

Zapůsobila na mě velmi kladně přednášející paní Volkánová. Její praktický přístup a řada zkušeností z praxe jsou pro mě a mojí práci přínosem.

Dagmar Břinčilová, Cray Valley Czech s.r.o.
Základní orientace v controllingu

Zkušená lektorka Zdenka Volkánová byla velice vstřícná ke všem otázkám a dokázala dobře poradit.

Účastník/ice si přeje zůstat v anonymitě.
Daňově uznatelné/neuznatelné náklady

Lektorka byla velice vzdělaná, znalá a ochotná.

Účastník/ice si přeje zůstat v anonymitě.
Daně právnických a fyzických osob od A do Z

Přátelský přístup paní lektorky. Téma vykládala srozumitelným a jasným způsobem.

Účastník/ice si přeje zůstat v anonymitě.
Daňově uznatelné/neuznatelné náklady

Lektorka měla kvalifikované znalosti a výborný přednes.

Účastník/ice si přeje zůstat v anonymitě.
Základní orientace v controllingu

Kurz podle vašich představ

Chcete připravit školení pro celý tým? Umíme být flexibilní a přizpůsobit program kurzu vašim potřebám. Rádi vám připravíme nabídku firemního školení na míru.

mám zájem
Kurz na míru

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Jeho používáním s tím souhlasíte.

nahoru