Top vision

czen

Zdeňka Volencová Žádníková

herečka a lektorka osobnostního rozvoje

Dlouhodobě působím v pražském Dejvickém divadle. V současnosti mě můžete vidět v inscenacích Elegance molekuly, Vzkříšení, Zimní pohádka či Vražda krále Gonzaga. Moderuji společenské a firemní akce českých i zahraničních společností. Od roku 2015 spolupracuji s Jaroslavem Svěceným. Píšu scénáře na míru hudebním interpretům a spoluvytvářím a režíruji projekty, které chtějí hudbu a hudební skladatele publiku představit nekonvenčním způsobem. (Večer pro dva, Chanson v gala, Na Vivaldiho, Jaroslav Svěcený a Magistri).

Mimo hereckou oblast se od roku 2007 aktivně věnuji Nadačnímu fondu Zdeňky Žádníkové, který originálním způsobem mění vizuální podobu zdravotnických zařízení jak pro děti, tak dospělé a zejména pro seniory.

Z televizních obrazovek mě diváci mohou znát z rolí v televizních pohádkách či ze seriálů (Velmi křehké vztahy, Zkáza dejvického divadla 2018-2019). V roce 2009 vyšla má kniha a CD Ve znamení motýla a o rok později básnická sbírka Hra na anděla. Vystudovala jsem Gymnázium Boženy Němcové v Hradci Králové a loutkové a alternativní herectví na DAMU.

Kurzy lektora

Setkání s osobnostmiHodnocení: 1,03

Rétorika se Zdeňkou Žádníkovou Volencovou

Trénink rétorických dovedností pro každodenní využití

Pro začátečníky
12 990 Kč bez DPHZobrazit

Hodnocení lektora

1,00 Průměrné hodnocení lektora od účastníků

Zdeňka je prostě skvělá osobnost, která zvedne ze židle největší lenochy a otevře největší intorverty.

Michaela Bartošová, LMC s.r.o.
Umění improvizace se Zdeňkou Volencovou Žádníkovou

Kurz podle vašich představ

Chcete připravit školení pro celý tým? Umíme být flexibilní a přizpůsobit program kurzu vašim potřebám. Rádi vám připravíme nabídku firemního školení na míru.

mám zájem
Kurz na míru

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Jeho používáním s tím souhlasíte.

nahoru