Top vision

czen

Ing. Zdeněk Hašek

marketingový konzultant

Jsem zakládajícím členem investiční skupiny ICIA, která pomáhá nápadologům zhmotnit jejich nápady ve fungující firmy. Kromě vzdělávání svých pracovních týmů vystupuji na konferencích, hostuji na vysokých školách a úzce spolupracuji s Marketingovým institutem. Ve svých prezentacích používám spousty modelů, schémat a obrázků. Snažím se o co největší sepětí s praxí, pracuji s vlastními case studies i úspěšnými projekty známých firem. Klienty vnímám jako partnery a mám rád diskuse, které jsou těmi nejlepšími zdroji nápadů. Vystudoval jsem VŠE, obor Ekonomika zahraničního obchodu. Začínal jsem jako marketingový asistent pro gin u United Distillers ve Skotsku. Později jsem byl marketingovým manažerem a ředitelem ve společnostech Jan Becher, Maxximum, Toyota, Groupe SEB, ETA, Sanoma Media a Marks & Spencer.

Kde je vůle, tam je cesta. Hodnotu člověka neurčují ani tak jeho úspěchy, jako velikost překážek, které na své cestě musel překonat. Všechno co člověka potkává, vychází z něho.

Otázky pro lektora

Kdyby byla jedna věc, kterou byste mohl naučit všechny ostatní, která by to byla?
Že i špatný plán je lepší než žádný plán. A jak pokud možno vytvořit ten fungující.
Co nového byste se naopak chtěl naučit Vy?
Chci více proniknout do tajů online marketingu. Pracuji na tom, ale přece jen jsem ta offlinová generace...
Co Vás na práci lektora baví?
Předávání znalostí a interakce s lidmi, kteří na sobě chtějí pracovat.

Hodnocení lektora

1,67 Průměrné hodnocení lektora od účastníků

Kurz podle vašich představ

Chcete připravit školení pro celý tým? Umíme být flexibilní a přizpůsobit program kurzu vašim potřebám. Rádi vám připravíme nabídku firemního školení na míru.

mám zájem
Kurz na míru

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Jeho používáním s tím souhlasíte.

nahoru