Top vision

Štěpán Vorlíček

Jazykový poradce, novinář a copywriter

Studoval a nedostudoval jsem žurnalistiku na FSV UK — dal jsem přednost praxi. Spoluzakládal jsem automobilový magazín Automix.cz, pracoval jsem v Aktuálně.cz, psal texty pro tehdejší Eurotel nebo kulturního průvodce Prahou Globopolis.com. Vedl jsem webový a obsahový tým AAA AUTO a zkusil jsem si i vlastní podnikání s překladatelskou agenturou Šupito.cz. Kromě toho od mládí překládám z a do angličtiny, kterou také učím. Spolupracuji s největší světovou jazykově-poradenskou agenturou The Writer z Londýna, pro níž jsem vedle mnoha napsaných stránek také školil zaměstnance O2 v oblasti tone-of-voice nebo zpracovával jazykové poradenství pro Slovenskou spořitelnu. Pod křídly vydavatelství firemních periodik Boomerang Publishing píšu například pro Volkswagen, Škodu Auto, Knihy Dobrovský nebo pro magazín všech automobilových nadšenců vvautomotive.cz.

Oblíbené motto?
Hlavně se z toho nepo...

Kurzy lektora

Pro všechny
4 990 Kč bez DPHZobrazit

Hodnocení lektora

1,00 Průměrné hodnocení lektora od účastníků

Lektor ví, co říkal a podával to velice zábavnou formou.

Účastník/ice si přeje zůstat v anonymitě.
***Kreativní psaní ve firemní praxi

Kurz podle vašich představ

Chcete připravit školení pro celý tým? Umíme být flexibilní a přizpůsobit program kurzu vašim potřebám. Rádi vám připravíme nabídku firemního školení na míru.

mám zájem
Kurz na míru

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Jeho používáním s tím souhlasíte.

nahoru