Top vision

Karel Viták

Specialista na poradenství pro manažery

Kdysi dávno jsem absolvoval to, čemu se dnes říká obchodní akademie. Prošel jsem různými pozicemi v malo/velkoobchodě a výrobní firmě. Ve výzkumné agentuře jsem byl i spolumajitel a obchodní a marketingový ředitel. Moderuji diskusní skupiny, provádím mystery shopping, testuji merchandising, jezdím na náhledy vedení porad, atd. Specializuji se na poradenství a s tím spojené vzdělávání v oblastech managementu, marketingu, obchodu a výroby. Od spolujízd s prodejci, přes tvorbu marketingových plánů až po 5S, FMEA, Lean a TPM. Cílem je zlepšit postupy a zvýšit tak ziskovost minimalizací plýtvání. Od roku 2014 jsem certifikovaný lektor, ale jako lektor působím od roku 1985. Jezdím po firmách a s účastníky řešíme to, co je potřeba přímo za provozu tak, aby řešení odpovídalo normám ISO a IATF. Moje zkušenosti mi pomáhají vidět problematiku z pohledu vedoucích pracovníků i jejich podřízených a propojovat potřeby pracovníků z různých oddělení. To mi umožňuje připravit aktivity tak, aby byly zaměřené přesně na potřeby účastníků a uvádět na jejich dotazy konkrétní příklady z praxe.

Kurzy lektora

LeadershipHodnocení: 1,30

7 nejobtížnějších situací manažera

Řešení s nadhledem a rozmyslem

Pro všechny
5 990 Kč bez DPHZobrazit

Hodnocení lektora

1,00 Průměrné hodnocení lektora od účastníků

Kurz podle vašich představ

Chcete připravit školení pro celý tým? Umíme být flexibilní a přizpůsobit program kurzu vašim potřebám. Rádi vám připravíme nabídku firemního školení na míru.

mám zájem
Kurz na míru

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Jeho používáním s tím souhlasíte.

nahoru