Top vision

czen

Viktor Lelek

terapeut, lektor a Consultant Partner, Brandwise, s.r.o.

V rámci své profesní kariéry jsem působil v širokém spektru společností od obchodních po produkční a filmové. Pracoval jsem především v obchodu a marketingu. V oblasti reklamy jsem působil v letech 1998-2001 ve společnosti Rabbit&Rabbit, s. r. o., dále od roku 2001 do roku 2007 v agentuře Thamesdown CZ jako ředitel a kreativní ředitel, poté ve společnosti Ringier ČR na pozici marketingového ředitele a také v St. Nicolaus ČR jako stálý konzultant obchodu a marketingu. Během své bohaté praxe jsem spolupracoval s mnoha významnými společnostmi na jejich kampaních a strategiích, byly to například Madeta, Tchibo, LG Electronics, Fagor, Eta, Danone, City Bank, Vitana, Zlatopramen, Stará myslivecká, Masox, Zlaté stránky aj. Od roku 2008 se věnuji koučinku, lektorování a konzultační činnosti. V roce 2014 jsem založil agenturu Brandwise, s. r. o., která je zaměřená na budování značek, tvorbu strategií a komunikačních kampaní.

Hodnocení lektora

1,24 Průměrné hodnocení lektora od účastníků

Líbila se mi interaktivnost přednášky, lektor čerpá z životní a profesní zkušenosti.

Tomáš Bečvář, Komerční banka, a.s.
Trénink kreativity a rozvoje inovativního přístupu

Kurz podle vašich představ

Chcete připravit školení pro celý tým? Umíme být flexibilní a přizpůsobit program kurzu vašim potřebám. Rádi vám připravíme nabídku firemního školení na míru.

mám zájem
Kurz na míru

Články lektora

Kreativita nám otevírá další světy a možnosti, říká Viktor Lelek
Kreativita nám otevírá další světy a možnosti, říká Viktor Lelek

Kreativní člověk si dokáže daleko lépe poradit při řešení obtížných situací. A protože dobrých nápadů není nikdy dost, je dobré začít s probuzením svého kreativního já co nejdříve. Jak na to vám ukáže zkušený lektor v oblasti kreativity, Viktor Lelek.

Myšlenkové mapy aneb obrázkem k úspěchu
Myšlenkové mapy aneb obrázkem k úspěchu

Naše životy jsou stále plné nových požadavků, výzev a cílů, čímž se tok myšlenek stává chaotickým. Jak tedy zkrotit své nápady a plány? Nabízím vám přirozený a jednoduchý nástroj na uspořádání myšlenek a jejich přirozené propojení do všech souvislostí, které bychom si v reálném čase nedokázali sestavit a pospojovat.

Trénink kreativity s Viktorem Lelkem
Trénink kreativity s Viktorem Lelkem

Kreativní může být úplně každý, tvrdí terapeut a lektor top vision Viktor Lelek. Co dalšího vás v jeho tréninku čeká? To prozradí Viktor v rozhovoru.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Jeho používáním s tím souhlasíte.

nahoru