Top vision

Ing. Jiří Tuvora, Ph.D.

Odborník v oblastech financí, oceňování podniků, cenných papírů a investic

Absolvoval jsem Ekonomickou fakultu Technické univerzity v Liberci, kde jsem ukončil doktorské studium v oboru Organizace a řízení podniku. V letech 1999–2006 jsem působil v oblasti asset managementu a investičního bankovnictví, dále také ve skupině PPF, kde jsem měl na starost penetraci České pojišťovny na nové trhy (Kazachstán, Bělorusko). Vzdělávání jsem se dále věnoval v rámci množství kurzů u nás i v zahraničí a následně jsem se začal specializovat na management spojený s restrukturalizačními projekty a oceňováním v oblasti podniků, cenných papírů, investic, projektů a nemovitostí. V posledních letech jsem působil jako místopředseda představenstva ANO spořitelního družstva, ve kterém jsem byl odpovědný za jeho rychlou revitalizaci. V současnosti se věnuji především poradenství v oblasti podnikových financí, investic, cash managementu a treasury, fúzí, restrukturalizací, odhadcovské činnosti v oblasti nemovitostí, podniků, cenných papírů a jiného finančního majetku.

Kurzy lektora

FinanceHodnocení: 1,36

Analýza návratnosti projektů (Business Case)

Metody vyhodnocování investic v praxi

Pro pokročilé
4 990 Kč bez DPHZobrazit

Hodnocení lektora

1,00 Průměrné hodnocení lektora od účastníků

Vynikající odborné znalosti lektor. Uměl vést a rozvíjet lekci.

Tatiana Yalputa, EEPAYS s.r.o.
AML, aneb stop podezřelým transakcím

Pan lektor se snažil kurz maximálně přizpůsobit našim potřebám a ochotně odpovídal na otázky. Pan Tuvora byl vysoce odborný.

Účastník/ice si přeje zůstat v anonymitě.
Nástroje finančního trhu

Kurz podle vašich představ

Chcete připravit školení pro celý tým? Umíme být flexibilní a přizpůsobit program kurzu vašim potřebám. Rádi vám připravíme nabídku firemního školení na míru.

mám zájem
Kurz na míru

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Jeho používáním s tím souhlasíte.

nahoru