Top vision

czen

Tomáš Bušek

lektor, kouč a konzultant top managementu

Jsem celoživotní obchodník, podnikatel, investor, trenér a cestovatel. Ovlivňuji výkony firem a obchodních týmů. Rozumím obchodu a zajímají mě rituály přírodních kmenů. A také jsem zjistil, jak obojí spojit, protože se mohou nádherně skloubit. Pouhým důrazem na racionalitu, procesy a dovednosti již nejsme v dnešní době schopni dosahovat vyšších cílů. Rituály firmám totiž chybí a kde jinde se učit než tam, kde vznikly. Od 90. let jsem získával zkušenosti jako obchodník, key account manager a obchodní ředitel, externí konzultant i investor v českých i nadnárodních společnostech. Zabýval jsem se především prodejem technologií a informačních systémů.

Kurzy lektora

New

Dýmka míru aneb jak být šťastný

Intenzivní a prožitkový workshop postavený na racionálním základě a šamanských rituálech

Pro všechny
9 990 Kč bez DPHZobrazit
New

Úspěšná akvizice zákazníků podle balicí metody Casanovy

Otevírání zavřených dveří u nových i stávajících zákazníků

Pro pokročilé
9 990 Kč bez DPHZobrazit
Pro pokročilé
9 990 Kč bez DPHZobrazit

Hodnocení lektora

1,00 Průměrné hodnocení lektora od účastníků

Účast pro mne byla velmi inspirativní. Lektor využil celé spektrum metod a díky tomu udržel všechny účastníky v pozornosti a zapojení. Dokázal vytvořit příjemnou atmosféru plnou důvěry a otevřenosti ve sdílení nejen zkušeností, ale i prožívání. Ukázal hned několik návodů pro práci s vlastními emocemi, hodnotami a nastavování cílů. Celou zkušenost hodnotím velmi pozitivně.

Tereza Navrátilová, NMS Market Research s.r.o.
Jak být šťastný v roce 2018

Děkuji za možnost se účastnit tréninku s panem Buškem, byl opravdu jedinečný a čerpám z něj každý den!

Lucie Fricker, Crown Worldwide Movers, s.r.o.
Jak být šťastný v roce 2018

Kurz podle vašich představ

Chcete připravit školení pro celý tým? Umíme být flexibilní a přizpůsobit program kurzu vašim potřebám. Rádi vám připravíme nabídku firemního školení na míru.

mám zájem
Kurz na míru

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Jeho používáním s tím souhlasíte.

nahoru