Top vision

czen

Ing. Václav Toman

Lektor mindfulness, školitel v oblasti pozitivní psychologie a efektivního seberozvoje

Pomáhám lidem budovat všímavost a schopnost zvládat stres. Lektoruji metodu na snižování stresu a zlepšování pozornosti mindfulness, které se věnuji už od roku 2015. Absolvoval jsem kurz Mindfulness-Based Stress Reduction a po dokončení dvouletého lektorského výcviku lektoruji s kvalifikací Qualified MBSR Teacher, již jsem získal po vedením renomovaných evropských učitelů mindfulness jako jsou Lot Heijke nebo Petra Meibert.

Pomáhám lidem budovat také všímavost k pozitivním prožitkům. Sepsal jsem a vydal jsem Knihu úspěchů, která slouží k zapisování pozitivních momentů a je založená na výzkumech z pozitivní psychologie. Vedle mindfulness se věnuji primárně pozitivní psychologii, dále školím témata stress managementu, well-beingu a duševní hygieny a efektivního seberozvoje.

Jako řečník jsem vystoupil na celostátních konferencích Štěstí (ČSAP) a MindfulnessCON. Absolvoval jsem VŠE v Praze, obor management se specializací manažerská psychologie a sociologie. V rámci půlroční stáže na San Francisco State University jsem prošel kurzem aplikované psychofyziologie pod vedením světového experta v této oblasti Erika Pepera, Ph.D.

Kurzy lektora

Zvládání stresuHodnocení: 1,14

Mindfulness

Jak snížit stres a zlepšit pozornost

29. 8. 2024 Praha 1
5 990 Kč bez DPHZobrazit

Hodnocení lektora

1,00 Průměrné hodnocení lektora od účastníků

Video lektora

Kurz podle vašich představ

Chcete připravit školení pro celý tým? Umíme být flexibilní a přizpůsobit program kurzu vašim potřebám. Rádi vám připravíme nabídku firemního školení na míru.

mám zájem
Kurz na míru
nahoru