Top vision

Mgr. Pavel Taušl

Lektor, kouč a konzultant

Od roku 1990 do roku 2000 jsem působil na obchodních a manažerských pozicích. Vedl jsem různě velké týmy v českých i zahraničních korporacích. Od roku 2000 působím jako lektor, kouč a konzultant. Pro své klienty z řad firem i jednotlivců realizuji aktivity se zaměřením na zvýšení kvality a výkonu prodeje. Soustředím se na rozvoj manažerských dovedností (vedení týmu, motivace, podpora, kontrola, prezentace…). Realizoval jsem projekty např. pro Všeobecnou Úverovou Banku SK, ČSOB pojišťovnu, ČSOB SK, Homecredit, Dormeo, Cofidis, Activa, Partners… Nejčastější formou mých terapií jsou skupinové tréninky, které jsou interaktivní,ryze praktické, ale přesto pohodové, uvolněné a bez stresu. Realizuji také koučinky v reálné praxi. Účastním se reálných aktivit s manažerem nebo obchodníkem a následně jim poskytuji feedback.

Hodnocení lektora

1,00 Průměrné hodnocení lektora od účastníků

Kurz podle vašich představ

Chcete připravit školení pro celý tým? Umíme být flexibilní a přizpůsobit program kurzu vašim potřebám. Rádi vám připravíme nabídku firemního školení na míru.

mám zájem
Kurz na míru

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Jeho používáním s tím souhlasíte.

nahoru