Top vision

czen

Mgr. Kateřina Švajcrová

Zapsaná mediátorka, jednatelka a majitelka společnosti ŠVAJCROVÁ NEUMANN advokátní kancelář, s.r.o.

Jsem jednatelkou a majitelkou společnosti ŠVAJCROVÁ NEUMANN advokátní kancelář, s.r.o. V advokacii se pohybuji již 14 let. Osobně se zaměřuji především na agendu soudních sporů, kde zastupuji klienty v širokém spektru právních odvětví. Nejvíce řeším záležitosti a spory v oblasti práva obchodního, občanského a trestního. Samozřejmostí v mé praxi advokáta je dlouhodobé poskytování komplexních právních služeb mnoha obchodním společnostem.  Zakládáme si na tom, že jsme pro obchodní korporace partnery v různých situacích jejich podnikatelského života. Vedle advokacie jsem zároveň jedním z prvních advokátů v ČR zapsaných také jako mediátor. Jelikož mediaci zkouším, školím, praktikuji a stejně tak přednáším, dokážu flexibilně přepínat tzv. hlavu advokátní na hlavu mediační. Pro klienty v advokacii je nezaměnitelný benefit, že jim můj přístup nabízí pohled osoby několikerého zaměstnání, což je um v advokacii platný především pro obchodní klienty, a to nejen z pohledu vyjednávání.  Od roku 2011 jsem mediátorkou, zkoušku mediátora jsem složila v rámci programu Evropské komise pro mediaci před Českou advokátní komorou a Belgickou advokátní komorou. V roce 2012 jsem byla jmenována ministrem spravedlnosti ČR předsedkyní zkušební komise pro státní zkoušky z mediace, tuto funkci vykonávám i v současné době. Od roku 2013 jsem zároveň zapsaným mediátorem v Seznamu mediátorů vedeném Ministerstvem spravedlnosti ČR. Jsem taktéž členem poradních orgánů představenstva České advokátní komory pro Sekci ADR (Mimosoudní řešení sporu) a Sekci rodinného práva.

Kurzy lektora

Jednatel společnosti s ručením omezeným

Práva a povinnosti statutárního orgánu

Pro všechny
8 990 Kč bez DPHZobrazit

Hodnocení lektora

1,00 Průměrné hodnocení lektora od účastníků

Kurz podle vašich představ

Chcete připravit školení pro celý tým? Umíme být flexibilní a přizpůsobit program kurzu vašim potřebám. Rádi vám připravíme nabídku firemního školení na míru.

mám zájem
Kurz na míru

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Jeho používáním s tím souhlasíte.

nahoru