Top vision

czen

PhDr. Mgr. Jiří Škvor, MBA

Lektor a konzultant

Jsem člověk z praxe, exekutivní manažer, podnikatel a sociální podnikatel. Ve své současné práci vedu přes 200 zaměstnanců v sedmi zemích na třech kontinentech. Působil jsem ve vedoucích pozicích v komerčních, neziskových i mezinárodních firmách a organizacích včetně Organizace spojených národů ve Švýcarsku, Etiopii, Srbsku, Kosovu, na Ukrajině a Srí Lance. Z mé profesní cesty je zřejmé, že mám rád, když se věci dějí. Vyhledávám dynamiku a inovativní perspektivy. To se odráží i v mé práci lektorské. V roli konzultanta a lektora jsem od roku 2008 spolupracoval s více než 35 klienty od nadnárodních korporací po ryze české firmy a odvedl přes 500 dní tréninků. Připravuji a realizuji především komplexní manažerské akademie, dále se specializuji na leadership, performance management, vyjednávání a strategické workshopy. Vše stavím na konkrétních situacích a reálných příkladech. Záleží mi na tom, aby mé kurzy měly praktické výstupy, aby každý účastník odcházel nejen s portfoliem praktických nástrojů, ale především odvahou a odhodláním je uvést do reálné praxe.

Kurzy lektora

Pro všechny
8 990 Kč bez DPHZobrazit

Kurz podle vašich představ

Chcete připravit školení pro celý tým? Umíme být flexibilní a přizpůsobit program kurzu vašim potřebám. Rádi vám připravíme nabídku firemního školení na míru.

mám zájem
Kurz na míru

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Jeho používáním s tím souhlasíte.

nahoru