Top vision

czen

Rostya Gordon-Smith

Founder, MINERVA 21

Když v osmnácti letech odešla Rostya Gordon-Smith s několika librami v kapse do Anglie, netušila, že se na studiích na londýnské univerzitě seznámí se svým budoucím manželem Simonem Gordon-Smithem, bude s ním žít na několika různých kontinentech a společně vychovají čtyři syny. Rostya pracovala v nadnárodních firmách v Kanadě, Velké Británii, Japonsku, Brazílii, Estonsku, Hongkongu, Rusku a v dalších zemích, a po sametové revoluci i v Česku. Více než dvacet let působila v oblasti řízení a rozvoje organizací, lidí a týmů. V roce 2001 byla jmenována jednou z 50 vrcholových, světových HR manažerů. V roce 2006 byla vybrána mezi 20 nejvlivnějších žen v České republice. Založila konzultační společnost People Impact s.r.o. a iniciovala celonárodní soutěž pro nejlepší projekt v HR – HREA, HR Excellence Award. Publikovala v odborných časopisech, v roce 2010 vydala spolu s Věrou Staňkovou motivační knihu Úspěšně s kůží na trh. V  roce 2014 uvedla do života projekt MINERVA 21 (www.minerva21.net), který klade velký důraz na posílení sebevědomí českých žen a s heslem Čeříme vodu oslovuje ty české ženy, které chtějí na sobě pracovat, vzdělávat se, sdílet své zkušenosti, spolupracovat a pozitivně ovlivňovat své okolí a společenské dění.

Kurz podle vašich představ

Chcete připravit školení pro celý tým? Umíme být flexibilní a přizpůsobit program kurzu vašim potřebám. Rádi vám připravíme nabídku firemního školení na míru.

mám zájem
Kurz na míru

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Jeho používáním s tím souhlasíte.

nahoru