Top vision

czen

Robert Pechač

lektor, programátor a specialista na Microsoft Office

Již 19 let se zabývám školením produktů společnosti Microsoft. Školím jak kurzy pro běžné uživatele, tak pro IT specialisty, programátory. Jsem držitelem prestižních certifikací Microsoft garantující jednak odborné znalosti, jednak prezentační dovednosti a schopnost předávat znalosti dále. Vedle školení se zabývám návrhem a tvorbou programů na zakázku. Od drobných prográmků – maker pro Excel, Word, Outlook a další až po robustní databázové aplikace postavené na platformě SQL Serveru. V posledních letech se navíc věnuji návrhu a tvorbě korporátních šablon, především v PowerPointu a Wordu. Spolupracuji dlouhodobě s předními českými firmami, jako jsou mobilní operátoři, banky, společnosti ze sektoru Automotive a dalšími.

Hodnocení lektora

1,02 Průměrné hodnocení lektora od účastníků

Milý prístup školiteľa. Prebrali sme širokú škálu funcií, ktoré určite využijem pri práci. Školiteľ bol flexibilný a reagoval na naše pripomienky a otázky.

Účastník/ice si přeje zůstat v anonymitě.
Microsoft Excel 2010 pro pokročilé

Kurz podle vašich představ

Chcete připravit školení pro celý tým? Umíme být flexibilní a přizpůsobit program kurzu vašim potřebám. Rádi vám připravíme nabídku firemního školení na míru.

mám zájem
Kurz na míru

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Jeho používáním s tím souhlasíte.

nahoru