Top vision

czen

Mgr. Renata Šutovská

Managing Partner, HR4WORLD

Renata působila před založením HR4WORLD na seniorských manažerských pozicích v nadnárodních korporacích. Ve své praxi se zaměřuje především na vyhledávání seniorních manažerů v rámci celého světa s užším zaměřením na Evropu a trhy CEE.

Součástí její specializace je rovněž tvorba tréninkových plánů pro jednotlivé klienty.
Jednotlivé nabízené tréninky jsou vždy šité na míru našim klientům na základě jejich požadavků a potřeb jejich zaměstnanců. Nacházíme spojení zadání, potřeb a obchodních cílů našich klientů ve formě jedinečných projektů. Všichni naši trenéři jsou profesionálové se zkušeností z obchodního a korporátního prostředí. Ke každému projektu přistupují individuálně s plným zapojením svých zkušeností a dovedností.

Kurz podle vašich představ

Chcete připravit školení pro celý tým? Umíme být flexibilní a přizpůsobit program kurzu vašim potřebám. Rádi vám připravíme nabídku firemního školení na míru.

mám zájem
Kurz na míru

Články lektora

Proč věnovat pozornost generaci mileniálů
Proč věnovat pozornost generaci mileniálů

Statistiky hovoří jasně. Podle mezinárodního průzkumu společnosti Manpower, generace mileniálů bude v roce 2020 tvořit více než třetinu světové pracovní síly. Mají odlišný pracovní přístup, jiná očekávání a jiné myšlení. Právě proto by jim firmy měly věnovat pozornost už teď, protože se zkostnatělým korporátním přístupem to nepůjde.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Jeho používáním s tím souhlasíte.

nahoru