Top vision

czen

Radkin Honzák

Radkin Honzák je zrozenec v Beranu, čímž je řečeno všechno podstatné. Pracuje stále, dílem z hamižnosti a dílem proto, aby si nemusel doma uklidit pokoj. Na příhodný a už dost aktuální dotaz z Proustova dotazníku, jak by chtěl umřít, odpovídá s klasikem, že je mu to jedno, hlavně kdyby u toho nemusel být. Kromě štvavých blogů a popularizace psychosomatiky píše třeskutou kognitivní poezii, kterou používá, když se lidi nechtějí rozejít, namísto slzného plynu nebo vodního děla. Přitom říká, že má rád lidi!
 
Pracuje v IKEM a REMEDIS, jako sekundární lékař Psychiatrické léčebny Bohnice, asistent ÚVL 1. LF UK. Jednoznačně se při své práci psychiatra i v životě přiklání k psychosomatickému přístupu (bio-psycho-socio-spirituální koncepci).

Vysvětlí nám, jaké důležité objevy přinesly před několika lety vědecké studie o našem těle a jak díky tomu můžeme pochopit skryté mechanismy, které utvářejí naše chování i prožívání.

Kurzy lektora

Kurz podle vašich představ

Chcete připravit školení pro celý tým? Umíme být flexibilní a přizpůsobit program kurzu vašim potřebám. Rádi vám připravíme nabídku firemního školení na míru.

mám zájem
Kurz na míru

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Jeho používáním s tím souhlasíte.

nahoru