Top vision

czen

Mgr. Radek Procházka

Managing Director, O-RUN s.r.o.

Vystudoval PedF v Hradci Králové a FF v Olomouci. Svou profesní kariéru začal ve společnosti Henkel & Schwarzkopf, kde působil na pozici obchodního reprezentanta, KAMa a Sales managera pro ČR se zodpovědností za řízení prodejních aktivit na českém trhu. V letech 1997-2008 pracoval jako Project Leader ve společnosti Mercuri International. Hlavní náplní jeho práce byl FMC, Automotive a Pharma Segment Leader, KAM, Sales management a Leadership Academy a koučování. Od roku 2009 působil ve společnosti HARTMANN-RICO na pozici HR ředitele pro střední a východní Evropu včetně Turecka a Ruska. V letech 2014-2015 zastával ve společnosti top vision pozici Sales Director. Následně vedl v marketingové a obchodní oddělení ve společnosti Team Prevent Santé a od letošního roku stojí v čelé své společnosti O-RUN, která zastupuje dvě skandinávské sportovní značky na českém trhu. Jeho trenérský přístup lze označit jako výkonově orientovaný, velmi praktický, těžící ze zkušenosti obchodní i top manažerské.

Hodnocení lektora

1,17 Průměrné hodnocení lektora od účastníků

Kurz podle vašich představ

Chcete připravit školení pro celý tým? Umíme být flexibilní a přizpůsobit program kurzu vašim potřebám. Rádi vám připravíme nabídku firemního školení na míru.

mám zájem
Kurz na míru

Články lektora

Řízení prodejní organizace
Řízení prodejní organizace

Jak fungují úspěšné prodejní systémy a jaké jsou jejich faktory? Přijďte k nám zjistit, jak vést svou organizaci efektivněji! Svou novinku „Řízení prodejní organizace“ představuje lektor Radek Procházka! 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Jeho používáním s tím souhlasíte.

nahoru