Top vision

Tomáš Průžek, IEn.

LEAN Manager

Oblasti zlepšování procesů se věnuji od roku 1998. Mou profesní orientací je zavádění štíhlého podniku, vizuální management, zlepšování procesů, systémy zlepšovacích návrhů, štíhlá logistika a štíhlá administrativa. Svou profesní dráhu jsem začínal v automotive ve společnosti SHOWA Aluminium Czech Republic, kde jsem se pracoval na několika pozicích ve výrobě a kvalitě. Dále jsem působil v letecké společnosti AERO Vodochody AEROSPACE jako Quality Manager pro zákazníky Boeing a Airbus. Později z pozice Kaizen Promotion Officer jsem odpovídal za strategické projekty zaměřených na zvýšení produktivity, zlepšování kvality, snižování nákladů u strategických dodavatelů. Ve společnosti Czech Airlines Technics jsem z pozice LEAN manažera odpovídal za snižování nákladů při údržbě letadel a leteckých komponentů a zvyšování produktivity i kvality nabízených služeb bez plýtvání interními zdroji. Mimo to spolupracuji s ČVUT v oblasti LEAN managementu, a snažím se různými způsoby kultivovat okolí kolem sebe. Během své praxe jsem si uvědomil, jak moc je důležité propojovat zaměstnance, procesy a technologie do harmonického celku. Věřím, že na počátku všeho zlepšování je schopnost měnit sebe a své myšlení i chování. Aktuálně působím na pozici LEAN manažera ve společnosti ALS Czech Republic, hlavním úkolem je zvýšit objem výroby a zefektivnit výrobní procesy.”

Hodnocení lektora

1,00 Průměrné hodnocení lektora od účastníků

Kurz podle vašich představ

Chcete připravit školení pro celý tým? Umíme být flexibilní a přizpůsobit program kurzu vašim potřebám. Rádi vám připravíme nabídku firemního školení na míru.

mám zájem
Kurz na míru

Články lektora

Zlepšování administrativních procesů
Zlepšování administrativních procesů

Pro potřeby štíhlé administrativy se často využívá Value Stream Mapping, metoda mapování hodnotového toku, známá také z mapování výrobních procesů. Seznamte se s jejími výhodami.

Implementace metod efektivní logistiky s Tomášem Průžkem
Implementace metod efektivní logistiky s Tomášem Průžkem

Jaké jsou nové trendy v logistice a jaké výhody přinese zavedení principů štíhlé logistiky do vašeho podniku? To vše prozradí vedoucí neustálého zlepšování Czech Airlines Technics a náš lektor Tomáš Průžek. 

Štíhlá administrativa s Tomášem Průžkem
Štíhlá administrativa s Tomášem Průžkem

Narůstající konkurenční boj a obtížné hospodářské podmínky nás stále více nutí se zamýšlet, jak zvládnout dlouhodobé zajištění existence a rozvoje našich organizací. Jedním ze způsobů je budování tzv. štíhlé organizace, tedy organizace bez zbytečného plýtvání s efektivně řízenými procesy. Jak na to? Poradí vám specialista Tomáš Průžek. 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Jeho používáním s tím souhlasíte.

nahoru