Top vision

czen

Petr Skondrojanis

Founder, Company Culture Market s.r.o.

Působí v HR přes 23 let. Spoluzaložil tři personální agentury. Urputně propaguje částečné úvazky, protože má za to, že pokud jich nebudeme mít více, nebudeme konkurenceschopní. Jeho filozofií je, že člověk je tvůrce a je součástí veškeré tvorby, a proto není možné na něj v žádném procesu zapomenout, což se nám bohužel dnes stává čím dál častěji. Proto na konci roku 2015 vytvořil tržiště firemních kultur cocuma.cz, portál, kde potkáte lidi, kteří tvoří firmy. Petr je HR (Human Relations) profesionál, High Resolution recruiter, Business Developer, táta, občan ČR a na prvním místě člověk. Pro své mnohdy radikální názory bývá označován za volného radikála českého HR. A toto označení podle něj možná platí i proto, že se nerad váže.

Kurz podle vašich představ

Chcete připravit školení pro celý tým? Umíme být flexibilní a přizpůsobit program kurzu vašim potřebám. Rádi vám připravíme nabídku firemního školení na míru.

mám zájem
Kurz na míru

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Jeho používáním s tím souhlasíte.

nahoru