Top vision

czen

Mgr. Petr Moucha

specialista na veřejné zakázky, elektronická tržiště a podpisy, datové schránky, právní poradce, konzultant a trenér

Absolvoval jsem Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze a studoval jsem také na Leicester De Montfort Law School ve Velké Británii. Jako advokátní asistent a koncipient jsem působil v advokátní kanceláři Kalabisová, Karabec a spol. Poté jsem pracoval jako podnikový právník v Pražské energetice, a. s., a čtyři roky v České televizi. Následně jsem se stal výkonným ředitelem ve společnosti GORDION, s. r. o., kde jsem vedl tým konzultantů veřejných zakázek a právníků společnosti, řídil a realizoval stovky projektů – zadávacích řízení u orgánů veřejné moci. Zabýval jsem se rovněž přípravou vzdělávacích programů. Lektorství mě nadchlo, takže se mu od roku 2008 věnuji intenzivně. Mým velkým projektem jsou datové schránky (v roce 2009 jsem připravoval, realizoval a vedl projekt ve spolupráci se společností S - COMP Centre CZ a Českou poštou). Věnuji se poradenství a vzdělávání v oblastech práva, veřejných zakázek, elektronických tržišť veřejné správy, elektronické komunikace, datových schránek, spisových služeb, elektronických dokumentů, archivnictví a manažerských dovedností.

Hodnocení lektora

1,15 Průměrné hodnocení lektora od účastníků

Velmi schopný a zajímavě mluvící lektor

Účastník/ice si přeje zůstat v anonymitě.
Veřejné zakázky z pohledu dodavatele

Kurzy lektora

Nová právní úprava přestupkového práva
Buďte řádně a včas připraveni na klíčovou reformu!

Veřejné zakázky z pohledu dodavatele
Jak na veřejné zakázky v roce 2017

Kurz podle vašich představ

Chcete připravit školení pro celý tým? Umíme být flexibilní a přizpůsobit program kurzu vašim potřebám. Rádi vám připravíme nabídku firemního školení na míru.

mám zájem
Kurz na míru

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Jeho používáním s tím souhlasíte.

nahoru