Top vision

czen

Mgr. Ing. Petr Mateřánka

odborník rozvoje soft skills, kouč, facilitátor a synergogik

Lektorské a konzultantské činnosti se věnuji od roku 2008. Během této doby jsem realizoval více než 100 projektů pro společnosti jako Shimano,Teva Czech Industries, Tieto, SYNOT ICT Services, HARTMANN - RICO, ABB, Brano Group, Stora Enso Wood Products, Opavia - Mondeléz a mnohé další. Pracuji na tradičních cílech dané společnosti netradičními způsoby s cílem zavést požadované změny s měřitelnými výsledky, které se projeví především na zvýšení výkonnosti a přirozené motivace. Při práci čerpám ze své 15leté praxe na pozicích specialisty a manažera v marketingu a obchodu. Rád kombinuji různé metody tréninku. Nejčastěji pracuji s koučovacími postupy a synergogikou. Absolvoval jsem mezinárodní výcvik Facilitace synergogických workshopů (Czech Grid Group), výcvik Koučování podle mozku a Neuroleadership (Results Coaching) a jsem držitelem mezinárodní certifikace v Psychologii prodeje (Lux Business School). V rámci studia jsem se věnoval marketingu, který jsem vystudoval na Slezské univerzitě v Opavě a Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně.

Skutečná změna.

Otázky pro lektora

Kdyby byla jedna věc, kterou byste mohl/a naučit všechny ostatní, která by to byla?
Jak vytvářet a posilovat skutečnou týmovou spolupráci.
Co nového byste se naopak chtěl/a naučit vy?
Být diplomatičtější v komunikaci s druhými. Prohloubit své dovednosti v procesním řízení.
Co vás na práci lektora baví?
Absolutně nejvíc to, když zažívám energii ze spokojenosti účastníků, že je práce se mnou konkrétně posunula v jejich rozvoji dál.

Hodnocení lektora

1,11 Průměrné hodnocení lektora od účastníků

Lektor se individuálně věnoval každému dle jeho úrovně.

Účastník/ice si přeje zůstat v anonymitě.
Lektorské dovednosti I

Kvalitní lektor. který poskytl dostatek příkladů, předal zpětnou vazbu a hodnocení.

Účastník/ice si přeje zůstat v anonymitě.
Jak se stát skutečným mistrem komunikace

Kurz podle vašich představ

Chcete připravit školení pro celý tým? Umíme být flexibilní a přizpůsobit program kurzu vašim potřebám. Rádi vám připravíme nabídku firemního školení na míru.

mám zájem
Kurz na míru

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Jeho používáním s tím souhlasíte.

nahoru