Top vision

czen

Mgr. Petr Kmošek

poradce a konzultant v oblasti HR

Od roku 2010 podnikám v oboru lidských zdrojů. Rozvíjím firmy, potenciál lidí, jejich osobní předpoklady k uplatnění na podnikatelském trhu a také na trhu práce. Rozvíjím pracovní kolektivy, jejich soudržnost a schopnost efektivní mezilidské spolupráce. Profesně se snažím měnit myšlení firem stran jejich personálního řízení. V letech 2001–2010 jsem působil na manažerských pozicích ve společnostech ENBRA, Grohe GmbH a naposledy v Manpower. Od roku 2010 se zabývám externí personalistikou, personálním poradenstvím, personálním marketingem a kariérním koučinkem. Absolvoval jsem studium na Pedagogické fakultě v Hradci Králové.

Co chceš, můžeš. Tomáš Baťa

Kurzy lektora

Osobnostní rozvojHodnocení: 1,00

Osobní brand z 0 na 100

Osobní značka jako faktor úspěchu

Pro všechny
6 990 Kč bez DPHZobrazit

Otázky pro lektora

Kdyby byla jedna věc, kterou byste mohl naučit všechny ostatní, která by to byla?
Pokora.
Co nového byste se naopak chtěl naučit Vy?
Trpělivost.
Co Vás na práci lektora baví?
Možnost sdílet, předávat, vnímat, rozvíjet, motivovat a podporovat.

Hodnocení lektora

1,24 Průměrné hodnocení lektora od účastníků

Velice mě potěšil osobitý přístup pana Kmoška, jeho otevřenost a využívání hojného počtu praktických příkladů z jeho bohaté praxe.

Tomáš Jirota, Siemens, s.r.o.
Osobní brand z 0 na 100

Kurz podle vašich představ

Chcete připravit školení pro celý tým? Umíme být flexibilní a přizpůsobit program kurzu vašim potřebám. Rádi vám připravíme nabídku firemního školení na míru.

mám zájem
Kurz na míru

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Jeho používáním s tím souhlasíte.

nahoru