Top vision

czen

Pavlína Wolfová

Novinářka a moderátorka. Vystudovala FSV UK, jako stipendistka byla ve Francii, později v USA. Začínala jako zahraniční zpravodajka v ČST, později ČT v době dělení Československa. Roky byla reportérkou týmu Na vlastní oči, koncem devadesátých let dělala první odpolední talkshow u nás Áčko na TV Nova. Spolupracovala s Českým rozhlasem. Další angažmá bylo spoluřízení týdeníku Reflex, následovala MF Dnes, rok pracovala pro českou mutaci Marie Claire. Dnes je reportérkou TÝDNE a programovou ředitelkou Vision Business Clubu - www.visionclub.cz. Píše sloupky do časopisů, dělá rozhovory, reportáže a miluje nade vše svoje dvě děti Matouše a Matildu. Skvělá lyžařka, mizerná golfistka, výborná kuchařka, nadšená fanynka Minervy 21 a baseballu.

Kurz podle vašich představ

Chcete připravit školení pro celý tým? Umíme být flexibilní a přizpůsobit program kurzu vašim potřebám. Rádi vám připravíme nabídku firemního školení na míru.

mám zájem
Kurz na míru

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Jeho používáním s tím souhlasíte.

nahoru