Top vision

czen

Pavel Křepelka, MBA

Zaměřuji se na odstraňování předvídatelných, ale nevyhnutelných bariér v růstu u úspěšných společností, zejména využitím rámce 4DecisionTM a Rockefellerových návyků ve spolupráci s mezinárodní koučingovou společností Gazelles International, která pomáhá společnostem po celém světě od roku 1990 a její služby a know-how jsou využívány více jak 25 000 výkonnými pracovníky na šesti kontinentech. Přináším jednoduché, praktické a ihned realizovatelné know-how a nástroje pro podnikání a růst. Více jak 12 let se věnuji rozvoji znalostí a dovedností v oblasti zvyšování výkonnosti firem. I díky tomu, že jsem sám byl spolumajitelem a lídrem v několika společnostech, velice dobře vím, co jsou problémy, s kterými se úspěšné rostoucí společnosti potýkají.

Kurz podle vašich představ

Chcete připravit školení pro celý tým? Umíme být flexibilní a přizpůsobit program kurzu vašim potřebám. Rádi vám připravíme nabídku firemního školení na míru.

mám zájem
Kurz na míru

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Jeho používáním s tím souhlasíte.

nahoru