Top vision

czen

Ondřej Čihař

Marketing inspirátor & postrkovač

Absolvoval jsem humanitní studia na UK a  jako novinář jsem působil v řadě médií. Brzy nato jsem spoluzaložil agenturu Kon.exe PR & New Media, kde jsem pracoval jako PR a marketingový manažer se specializací na nová média. Od roku 2003 jsem působil ve společnosti Etnetera. Začínal jsem jako manažer zodpovědný za marketingové aktivity firmy, následně jsem přešel do divize Etnetera Activate na post hlavního vymýšleče a koordinoval jsem on-line kampaně. V roce 2012 jsem se ujal role marketingového inspirátora a postrkovače, kde jsem se snažil implementovat koncept marketing ve svobodě tím, že jsem inspiroval a podněcoval ostatní týmy a lidi k tomu, aby se i oni vědomě stali marketingem firmy. Poté jsem přestoupil do společnosti Sport Invest jako ředitel komunikace. Na svých kurzech se snažím inspirovat posluchače a předat jim zkušenosti, které mohou okamžitě využít v praxi.

Hodnocení lektora

1,37 Průměrné hodnocení lektora od účastníků

Pan Čihář se věnoval problematice, o kterou byl navíc požádán. Vše detailněji vysvětlil.

Účastník/ice si přeje zůstat v anonymitě.
Aktuální trendy marketingové komunikace

Kurz podle vašich představ

Chcete připravit školení pro celý tým? Umíme být flexibilní a přizpůsobit program kurzu vašim potřebám. Rádi vám připravíme nabídku firemního školení na míru.

mám zájem
Kurz na míru

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Jeho používáním s tím souhlasíte.

nahoru