Top vision

czen

Naďa Šolcová

Managing Director, win-win institute, s.r.o

"Marketingu se věnuji od roku 1992. Během mateřské dovolené jsem v roce 2007 založila firmu win-win institute, ve které dodnes působím. Mezi nejznámější projekty, které jsem vedla, patří ogilvyinsitute.com a soft skills program 4towin.com. Před vznikem vlastní společnosti jsem pracovala v pražské OgilvyOne, nejdříve na pozici Client Service Director a poslední čtyři roky (2001–2005) na pozici Managing Director. V tomto období byla OgilvyOne ČR mezi téměř 170 pobočkami celosvětové sítě nejlépe hodnocenou pobočkou podle hodnoticího programu Five Star Agency. Kromě marketingu, který jsem studovala na The Institute of Direct Marketing v Londýně, se věnuji i koučování. V letech 2010–2013 jsem absolvovala akreditovaný výcvik koučů a Pokročilý výcvik koučů u ČNP Consulting. V současné době propojuji své zkušenosti z marketingu a koučování v projektu win-win network, který je unikátní novinkou na českém trhu. V roce 2015 mě potěšilo ocenění asociace ADMEZ Osobnost českého direct marketingu za dlouhobý přínos oboru.

Hodnocení lektora

1,38 Průměrné hodnocení lektora od účastníků

Paní Šolcová má praktické ukázky, věnuje se konkrétním případům u účastníků kurzu.

Účastník/ice si přeje zůstat v anonymitě.
B2B marketing

Kurz podle vašich představ

Chcete připravit školení pro celý tým? Umíme být flexibilní a přizpůsobit program kurzu vašim potřebám. Rádi vám připravíme nabídku firemního školení na míru.

mám zájem
Kurz na míru

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Jeho používáním s tím souhlasíte.

nahoru