Top vision

czen

Monika Nevolová

autorka, koučka, lektorka a kreativní producentka

Monika Nevolová, původně vzděláním psycholožka, se díky kreativnímu zaměření realizovala několik let v tištěných médiích a poté v TV médiích na pozicích dramaturga, kreativního producenta a content development managera (ČT, TV NOVA), později působila jako creative director vzdělávací společnosti pro manažerské a koučovací programy. Monika je certifikovaným exekutivním a životním koučem, trenérem komunikace a improvizačních dovedností a storytellingu. Její celoživotní snahou je objevování potenciálu a podporování pocitu tvůrce v každém z nás. Realizuje firemní workshopy, tréninky a eventy založené na praxi, interaktivitě a efektivní kombinaci nástrojů byznysu a umění. Její workshopy jsou většinou velmi interaktivní, zábavné a zapamatovatelné. Monika je spoluautorkou knihy Buďte mistry improvizace a autorkou dalších knih Bez výmluv!, Dotýkání dovoleno, Přeji ti krásné Vánoce a právě dokončila knihu na téma storytellingu.

Hodnocení lektora

1,06 Průměrné hodnocení lektora od účastníků

Kurz podle vašich představ

Chcete připravit školení pro celý tým? Umíme být flexibilní a přizpůsobit program kurzu vašim potřebám. Rádi vám připravíme nabídku firemního školení na míru.

mám zájem
Kurz na míru

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Jeho používáním s tím souhlasíte.

nahoru