Top vision

czen

Mgr. Ing. Monika Klucová, Ph.D.

advokátka a zapsaná mediátorka

Působí jako advokátka v advokátní kanceláři s generální praxí. Pomáhá klientům ve všech oblastech práva obchodního, občanského, pracovního, práva obchodních společností, obchodních smluv, corporate governance a compliance včetně ochrany osobních údajů. Zastupuje klienty advokátní kanceláře před soudy, rozhodčími a správními orgány.
V rámci své advokátní praxe se věnuje také právnímu poradenství a prevenci vzniku konfliktních situací. Pomáhá klientům vyřešit jejich trable mimosoudní cestou prostřednictvím mediace a vyhnout se tak mnohem delšímu a nákladnějšímu soudnímu řízení. Věnuje se mediaci sporů obchodních, pracovních i občanských. Vystudovala právo a právní vědy na Právnické fakultě UK a ekonomii na Provozně ekonomické fakultě ČZU.

Kurzy lektora

Komunikační dovednostiHodnocení: 1,40

Mediace - využití mediačních technik ve vyjednávání

Využití mediačních technik při řešení konfliktních situací i ve vyjednávání

Pro všechny
7 990 Kč bez DPHZobrazit
NákupHodnocení: 1,36

Nákup v praxi

Pokročilé nástroje firemního nákupu

Pro pokročilé
8 990 Kč bez DPHZobrazit

Obchodní smlouvy

Smluvní právo a specifika závazkových vztahů pro podnikatele a manažery

Pro všechny
5 990 Kč bez DPHZobrazit

Hodnocení lektora

1,22 Průměrné hodnocení lektora od účastníků

Kurz podle vašich představ

Chcete připravit školení pro celý tým? Umíme být flexibilní a přizpůsobit program kurzu vašim potřebám. Rádi vám připravíme nabídku firemního školení na míru.

mám zájem
Kurz na míru

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Jeho používáním s tím souhlasíte.

nahoru