Top vision

czen

Ing. Milan Baťha, MBA

Purchasing Director, VITANA, a.s.

"Vystudoval jsem Fakultu potravinářské a biochemické technologie Vysoké školy chemicko-technologické v Praze. Velkou část své profesní kariéry jsem strávil v potravinářském průmyslu a mám dlouholeté zkušenosti jak s vedením multinárodního, tak i lokálního nákupního týmu. Pracoval jsem například ve společnosti EMARKO, a. s., jako výrobní a technologický ředitel, dále ve společnosti VITANA, a. s. na různých manažerských pozicích v Supply Chain a od roku 1999 jsem ředitelem nákupu. Kromě toho jsem působil na různých funkcích centralizovaného nákupu skupiny Rieber&Son a později Orkla. Mám zkušenost s vedením projektu centralizace nákupní organizace nadnárodní společnosti i s projekty na zvýšení efektivity nákupu.

Hodnocení lektora

1,42 Průměrné hodnocení lektora od účastníků

Kurz podle vašich představ

Chcete připravit školení pro celý tým? Umíme být flexibilní a přizpůsobit program kurzu vašim potřebám. Rádi vám připravíme nabídku firemního školení na míru.

mám zájem
Kurz na míru

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Jeho používáním s tím souhlasíte.

nahoru