Top vision

Ing. Jan Miksa

Operation Director

Vystudoval jsem VŠCHT v Praze. Začínal jsem ve firmě Safina, kde jsem se vypracoval až k postu výrobního ředitele. Čtyři roky jsem pracoval v jižní Africe v nově vybudované rafinérii na platinové kovy. Následně jsem ve společnosti TRW Autoelektronika nejprve zakládal a řídil výrobu automobilových spínačů, poté jsem byl výrobním ředitelem v závodě v Benešově u Prahy a také jsem vedl a realizoval projekt na vybudování ukázkového závodu s využitím systémů platných pro TRW Automotive i metod štíhlé výroby. Ve firmě Continental Automotive jsem odpovídal za zahájení výroby palivových jednotek, ve společnosti Megatech Industries jsem řídil dva závody na výrobu plastových dílů, především pro automobilový průmysl. Ve firmě Aero Vodochody AEROSPACE jsem řídil oddělení kooperací a zároveň jsem byl odpovědný za rozvoj strategických dodavatelů podle principů operačního systému WING. U dodavatelů jsem zajišťoval projekty zaměřené na zvýšení produktivity, zlepšení procesu plánování výroby, zavedení KPIs, úspěšnou realizaci změn ve výrobě aj. Od května 2015 zastávám funkci Operation Director v závodech LEEL Coils Europe a Janka Engineering. Hlavním úkolem je zvýšit objem výroby a zefektivnit výrobní procesy. Příležitostně se věnuji i lektorování a přednášení.

Hodnocení lektora

1,00 Průměrné hodnocení lektora od účastníků

Oceňuji způsob prezentace, komunikaci s lektorem a jeho přístup k daným tématům. Poskytl příklady a řešení z praxe.

Účastník/ice si přeje zůstat v anonymitě.
Nástroje pro efektivní řízení a zvyšování produktivity ve výrobě

Oceňuji vysokou odbornost lektora.

Účastník/ice si přeje zůstat v anonymitě.
Nástroje pro efektivní řízení a zvyšování produktivity ve výrobě

Kurz podle vašich představ

Chcete připravit školení pro celý tým? Umíme být flexibilní a přizpůsobit program kurzu vašim potřebám. Rádi vám připravíme nabídku firemního školení na míru.

mám zájem
Kurz na míru

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Jeho používáním s tím souhlasíte.

nahoru