Top vision

czen

Marek Mičienka

Konzultant, lektor, metodik, kouč a nadšenec do vzdělávání, Top Vision, s.r.o.

Vystudoval jsem filozofii na filozofické fakultě UK. Pracoval jsem jako lektor, metodik, projektový manažer, specialista vzdělávání a posledních 8 let i jako manažer tréninku a rozvoje ve firemním prostředí mezinárodní společnosti. Vedl jsem řadu manažerských kurzů, tréninků soft skills a mám i roční koučovací výcvik.
Na kurzech a při konzultacích pomáhám otevírat účastníkům nové pohledy na známé věci, hledám s nimi řešení a postupy, které pro ně budou použitelné v každodenní praxi. Ve svých kurzech tak propojuji své dlouholeté manažerské a lektorské zkušenosti.
Účastníci mých kurzů na nich oceňují především jednoduchost, prožitek a užitečnost. Nezahltím vás teorií, nepopíšete si blok poznámkami, ale budu se vás snažit vtáhnout do tématu, abyste si odnesli zážitek a s ním i tipy na praktické věci, které můžete hned vyzkoušet v praxi.

Kurzy lektora

Manažerské dovednostiHodnocení: 1,14

7 nejčastějších chyb ve vedení lidí

Vyvarujte se typických manažerských chyb

Pro pokročilé
6 990 Kč bez DPHZobrazit

Kurz podle vašich představ

Chcete připravit školení pro celý tým? Umíme být flexibilní a přizpůsobit program kurzu vašim potřebám. Rádi vám připravíme nabídku firemního školení na míru.

mám zájem
Kurz na míru

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Jeho používáním s tím souhlasíte.

nahoru