Top vision

czen

Michal Kubín

marketingový poradce

Před zhruba deseti lety jsem se doslova zamiloval do marketingu a všeho, co s ním souvisí. Od té doby jsem coby konzultant na volné noze prošel jeho nejrůznějšími oblastmi – od online marketéra (SEO/SEM) přes všestranného marketingového specialistu až po marketingového manažera několika projektů či v rámci klientských společností nejrůznějších oborů jak v B2C, tak v B2B. Po několika letech činnosti jsem založil vlastní značku – společnost Brand Hub s.r.o., pod jejíž hlavičkou dnes působím a která je zároveň mou laboratoří pro testování nových nápadů.
Miluji grafický design, logo design, práci s návrhy byznys modelů a zákaznických prožitků. Má společnost je dnes zaměřena zejména na strategický marketing a poradenství v oblasti budování značek, byznys modelů a zvyšování konkurenceschopnosti. Pomáháme malým a středním firmám v České republice, které chtějí svým trhům přinést něco nového, získat netradiční konkurenční výhody a nebojovat pouze cenou.

Neustále vpřed!

Kurzy lektora

GDPR pro sales a marketing

Jak se nové normy EU na ochranu osobních údajů dotknou speciálně marketérů a obchodníků

Pro pokročilé
4 990 Kč bez DPHZobrazit

Kurz podle vašich představ

Chcete připravit školení pro celý tým? Umíme být flexibilní a přizpůsobit program kurzu vašim potřebám. Rádi vám připravíme nabídku firemního školení na míru.

mám zájem
Kurz na míru

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Jeho používáním s tím souhlasíte.

nahoru