Top vision

czen

PhDr. Martin Cipro, Ph.D.

psycholog, psychoanalytický kouč, personální auditor a trenér soft skills

Jsem atestovaný a registrovaný psycholog a vedu soukromou praxi v oblasti firemního a individuálního psychologického poradenství. Absolvoval jsem FF UK Praha (jednooborová psychologie) a VŠE (ekonomie a management). Od roku 2001 spolupracuji s katedrou psychologie a sociologie řízení na Fakultě podnikohospodářské VŠE v Praze, kde jsem dva roky pracoval jako odborný asistent. Zaměřuji se na hlubší psychodiagnostiku v personálním poradenství, připravuji a realizuji výběrová a rozvojová assessment centra, orientuji se na dlouhodobé výcviky komunikačních dovedností, na cílené tréninky sociálně manažerských dovedností i tréninky efektivity týmové práce či obchodního jednání a antistresové programy. Od roku 2002 pracuji jako psychoanalytický kouč, publikuji odbornou manažerskou literaturu (autor knihy: Delegování jako způsob manažerského myšlení, Psychoanalytické koučování, spoluautor: Management osobního rozvoje, Manažerská psychologie a sociologie). Jsem externím poradcem a personálním auditorem několika mezinárodních koncernů i menších českých firem.

Kdo není schopen pochopit svou minulost, je odsouzen k jejímu opakování.

Otázky pro lektora

Kdyby byla jedna věc, kterou byste mohl/a naučit všechny ostatní, která by to byla?
Moudrost.
Co nového byste se naopak chtěl/a naučit Vy?
Prusíkování. (Prusík je speciální uzel použitelný pro sebezáchranu zejména v situacích, kdy se v důsledku pádu ocitnete v nelezitelném terénu nebo visíte přímo ve vzduchu. ─ Pozn. redakce)
Co Vás na práci lektora baví?
Lidi.

Hodnocení lektora

1,34 Průměrné hodnocení lektora od účastníků

Přátelský lektor, necítila jsem se nepříjemně.

Účastník/ice si přeje zůstat v anonymitě.
Efektivní delegování

Kurz podle vašich představ

Chcete připravit školení pro celý tým? Umíme být flexibilní a přizpůsobit program kurzu vašim potřebám. Rádi vám připravíme nabídku firemního školení na míru.

mám zájem
Kurz na míru

Články lektora

Facilitace, moderace, mediace - zmatení pojmů v manažerské praxi
Facilitace, moderace, mediace - zmatení pojmů v manažerské praxi

Je přínosné, abychom sdělovali svůj manažerský či odborný názor? I tuto otázku si při vedení týmové diskuze pokládá řada manažerů. Jaká je na ni a na další podobné otázky odpověď? 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Jeho používáním s tím souhlasíte.

nahoru