Top vision

czen

MUDr. Marie Skalská

lékařka, fitness instruktorka a lektorka

Po vystudování 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy jsem od roku 1999 pracovala 6 let na klinice kardiologie IKEM, kde jsem měla možnost používat nejmodernější postupy léčby a zároveň jsem si ověřila, jakou zásadní roli hraje prevence a životní styl v oblasti u nás nejrozšířenějších onemocnění - onemocnění srdečně cévního aparátu. Problematika obezity a aktivního životního stylu mě tak zaujala, že jsem ihned po výcviku začala vést jako lektorka a cvičitelka kurzy ve společnosti STOB. Aktivně působím na Fakultě tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy, kde se v Laboratoři sportovní motoriky zabývám tématem "Ovlivnění nadváhy a obezity žen středního věku pohybovou intervencí". Od roku 2010 na FTVS UK přednáším interní medicínu, problematiku výživy a aktivního životního stylu českým i zahraničním studentům. Mám vlastní firmu Pro Fit institut, kde pracuji lektorka programů pro firmy i jednotlivce.

Kurz podle vašich představ

Chcete připravit školení pro celý tým? Umíme být flexibilní a přizpůsobit program kurzu vašim potřebám. Rádi vám připravíme nabídku firemního školení na míru.

mám zájem
Kurz na míru

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Jeho používáním s tím souhlasíte.

nahoru