Top vision

czen

Marcela Avramopulu

Lektorka soft skills a koučka zaměřená na zdravý životní styl

Jak jste se ke vzdělávání dostala? 
Vždy mě bavilo se posouvat, učit se a rozvíjet sebe i ostatní. To mě dovedlo k práci s lidmi a k lektorování. Moje praxe je podpořena znalostmi získanými během kurzu Výživového poradenství akreditovaného MŠMT. Pár let po jeho absolvování jsem se stala somatickou koučkou (výcvik uznávaný ICF v kategorii ACSTH). Absolvovala jsem také kurzy mindfulness a v současné době se účastním terapeutického výcviku Life Dynamic.

Kde jste načerpala nejvíce zkušeností? 
Ve všech profesích, kterým jsem se věnovala. Všechny byly o práci s lidmi, empatii, naslouchání a jemném vedení. Dělá mi radost pomáhat, inspirovat a posilovat dovednosti a talenty jednotlivců i skupin a s empatií a laskavostí je provázet na cestě za spokojenějším životem v pracovní i osobní rovině. Ať už jako lektorka, osobní koučka nebo koučka zaměřená na zdravý životní styl v celostním pojetí.

Jaký je Váš přístup k tréninkům a školením? 
Vytvářím bezpečnou a příjemnou atmosféru. Moje tréninky jsou živé, hravé, prožitkové, interaktivní, plné sdílení a často i úsměvů nebo alespoň pozitivního naladění. Ráda také pracuji s tělem, kreativními technikami a využívám písemné koučování, kdy si i ve skupině každý zpracuje své individuální téma v naprostém soukromí a získá plán, co dál. Věřím, že tento způsob vedení přináší účastníkům to, pro co si přišli, tedy nejen informace, ale i jasný návod, co a jak převést do života a do praxe. 

Jakými projekty byste se chtěla pochlubit? 
Doteď mě těší zhruba 90 edukativně zábavných autorských videí na téma zdravého životního stylu, které jsem natočila pro ČT a iniciativu vimcojim.cz. V současnosti je to také můj online kurz zaměřený na celostní hubnutí a další kurz, který se věnuje sebepéči a psychohygieně. Ale největší radost mám z osobních setkání a zpětných vazeb klientů i účastníků školení a kurzů, které jsem vedla v korporátech, malých i středně velkých firmách, státních podnicích, v komunitních a kulturních centrech včetně festivalů. 

Jakým tématům rozvoje se věnujete? 
Nejsoftovějším tématům ze soft skills - osobnímu rozvoji a well-being. Mezi má srdcová školení patří syndrom vyhoření, komunikace, asertivita, základy pro manažery, ale také spousta témat z oblasti zdravého životního stylu v celostním pojetí. 

 

Kurzy lektora

Zvládání stresuHodnocení: 1,11

Jak zvládat stres a bojovat proti vyhoření

Zastav se dřív, než tě tělo zastaví samo

17. 6. 2024 Praha 1
5 990 Kč bez DPHZobrazit

Video lektora

Kurz podle vašich představ

Chcete připravit školení pro celý tým? Umíme být flexibilní a přizpůsobit program kurzu vašim potřebám. Rádi vám připravíme nabídku firemního školení na míru.

mám zájem
Kurz na míru
nahoru