Top vision

czen

Mgr. Magdaléna Chvalinová, DiS.

Managing Partner, Insiders, s.r.o.

Vystudovala jsem obory filologie a lingvistika na FF UK a Public Relations na Škole mezinárodních a veřejných vztahů Praha, kde jsem později i přednášela. Dnes se specializuji především na oblast interní komunikace. Zkušenosti jsem získala jako specialistka interní komunikace v Českém Telecomu a dále ve společnosti České aerolinie, kde jsem působila na pozici manažerky interní komunikace a šéfredaktorky interního magazínu OKNO a klientského in-flight magazínu ČSA Review. Následně jsem pracovala ve společnosti ČEZ jako senior specialistka interní komunikace. Mám zkušenosti s velkými projekty interní komunikace. Například za interní imageovou kampaň v Českých aeroliniích jsem obdržela zlatou medaili Asociace komunikačních agentur v oblasti podnikových kampaní za rok 2005. Praxi z agenturního prostředí jsem získala ve vydavatelství firemních magazínů Boomerang Publishing, kde jsem pracovala jako projektová manažerka. Od roku 2011 vedu společnost INSIDERS, která se specializuje na poradenství v oblasti interní komunikace.

Hodnocení lektora

1,13 Průměrné hodnocení lektora od účastníků

Lektorka byla vynikající a měla vynikající poznatky z praxe.

Silvia Malacrida Kostúrová, dialogs 24/7 s.r.o.
Základy interní komunikace

Kurzy lektora

Základy interní komunikace
Efektivní interní PR jako podpora firemní strategie

Kurz podle vašich představ

Chcete připravit školení pro celý tým? Umíme být flexibilní a přizpůsobit program kurzu vašim potřebám. Rádi vám připravíme nabídku firemního školení na míru.

mám zájem
Kurz na míru

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Jeho používáním s tím souhlasíte.

nahoru