Top vision

czen

Mgr. Magdalena Čevelová, MBA

expertka v oblasti marketingového poradenství

Vystudovala jsem psychologii a pedagogiku na FF UK a MBA se zaměřením na marketing na Vysoké škole ekonomie a managementu v Praze. Absolvovala jsem také čtyřletý systematický výcvik v Gestalt terapii a dvouletý kurz aplikace Gestalt přístupu ve firmách. Mám zkušenosti z předních českých PR agentur (AMI Communications a Impact) i ze strany zadavatele, tři roky jsem pracovala v marketingovém oddělení firmy HSW Signware. Od roku 2003 se jako nezávislý profesionál věnuji lektorování kurzů a marketingovému poradenství se zaměřením na marketing malých firem a živnostníků. Díky bohatým profesním zkušenostem nabízím posluchačům řadu konkrétních příkladů a řešení, okamžitě využitelných v praxi. Své kurzy vedu formou řízené diskuze, která účastníky přiměje o dané problematice přemýšlet, a teorii důsledně propojuji s praktickými příklady.

Hodnocení lektora

1,14 Průměrné hodnocení lektora od účastníků

Líbil se mi přístup lektorky.

Iveta Talichová, Zeměměřický úřad
Základy marketingu

Ocenila jsem velmi vstřícný a profesionální přístup lektorky a styl vedení semináře, při kterém nás nad daným tématem nechala skutečně zapřemýšlet selským rozumem.

Ivana Čížková, SWIETELSKY stavební s.r.o.
Základy marketingu

Výborná lektorka!

Účastník/ice si přeje zůstat v anonymitě.
Marketing pro 21. století

Kurzy lektora

Marketing pro 21. století
Jak s nízkými náklady dosáhnout vysokých cílů

Kurz podle vašich představ

Chcete připravit školení pro celý tým? Umíme být flexibilní a přizpůsobit program kurzu vašim potřebám. Rádi vám připravíme nabídku firemního školení na míru.

mám zájem
Kurz na míru

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Jeho používáním s tím souhlasíte.

nahoru