Top vision

Lukáš Teplý

digitální analytik a online marketér

Jsem absolventem VŠE, pracoval jsem jako analytik a specialista na reporting pro společnost IBM a jako digitální analytik pro AVG. V  současnosti se zabývám webovou analytikou ve společnosti MSD. Spoluzaložil jsem marketingovou agenturu Marketing Makers, která pomáhá klientům v jejich růstu. Získal jsem certifikáty pro Google Analytics a Google Tag Manager. Řídím se heslem: Měř, analyzuj, optimalizuj a vydělej. Digitální analytika je nejen moje práce, ale i koníček (data vám ukážou víc než vaše intuice). Rád věci nejen vysvětluji, ale považuji za důležité vyzkoušet si je v praxi a ukázat si naživo, jak fungují. Jsem rovněž milovníkem dobrého jídla, pití, cestování a technologií.

Hodnocení lektora

1,30 Průměrné hodnocení lektora od účastníků

Kurz podle vašich představ

Chcete připravit školení pro celý tým? Umíme být flexibilní a přizpůsobit program kurzu vašim potřebám. Rádi vám připravíme nabídku firemního školení na míru.

mám zájem
Kurz na míru

Články lektora

Měřit web se rozhodně vyplatí
Měřit web se rozhodně vyplatí

Chodí na vaše stránky návštěvníci, ale na tržbách to není poznat? Pokud měříte své stránky, pak snadno zjistíte, kde je zakopaný pes. Výkonnost vašeho webu a kampaní pomůže zlepšit webová analytika.      

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Jeho používáním s tím souhlasíte.

nahoru