Top vision

czen

Lucie Kudrnová

konzultantka, mentorka a lektorka managementu a soft skills

Procestovala jsem 35 zemí na čtyřech kontinentech, abych pochopila různé povahy lidí a dokázala je motivovat. Za svou praxi jsem potkala stovky manažerů, ale pouze polovina z nich byla spokojená s úrovní svých soft skills. Vedla jsem 10 až 16členné obchodní a marketingové týmy a u svých lidí si ověřila, jak velký vliv soft skills mají. Rozhodla jsem se proto vystoupit z praxe manažerky a specializovat se na poradenství a trénink manažerů a jejich týmu. Před touto cestou jsem působila v bankovnictví, především v Komerční bance. Buďte lepší při vedení a motivaci svého týmu, naučte se lépe vyjednávat i prezentovat a vykročte ze zajetých kolejí. Rozvíjejte se každý den.

Chceš hezčí život? Začni u sebe!

Kurzy lektora

Komunikační dovednostiHodnocení: 1,00

Vyjednávání v každodenních situacích

Zaměřte se na druhé a vyjednejte víc

Pro začátečníky
6 990 Kč bez DPHZobrazit

Otázky pro lektora

Kdyby byla jedna věc, kterou byste mohla naučit všechny ostatní, která by to byla?
Altruismus.
Co nového byste se naopak chtěla naučit Vy?
Jasnovidectví :-)
Co Vás na práci lektora baví?
Když inspiruji druhé a podnítím je ke smysluplné akci (udělají něco pro svůj osobní rozvoj a rozhodnou se provést pozitivní změny ve svém životě apod.), když objeví pro sebe něco nového a přijmou to do svého života.

Hodnocení lektora

1,00 Průměrné hodnocení lektora od účastníků

Kurz podle vašich představ

Chcete připravit školení pro celý tým? Umíme být flexibilní a přizpůsobit program kurzu vašim potřebám. Rádi vám připravíme nabídku firemního školení na míru.

mám zájem
Kurz na míru

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Jeho používáním s tím souhlasíte.

nahoru