Top vision

czen

Lucie Kudrnová

konzultantka, mentorka a lektorka managementu a soft skills

Procestovala jsem 35 zemí na čtyřech kontinentech, abych pochopila různé povahy lidí a dokázala je motivovat. Za svou praxi jsem potkala stovky manažerů, ale pouze polovina z nich byla spokojená s úrovní svých soft skills. Vedla jsem 10 až 16členné obchodní a marketingové týmy a u svých lidí si ověřila, jak velký vliv soft skills mají. Rozhodla jsem se proto vystoupit z praxe manažerky a specializovat se na poradenství a trénink manažerů a jejich týmu. Před touto cestou jsem působila v bankovnictví, především v Komerční bance. Buďte lepší při vedení a motivaci svého týmu, naučte se lépe vyjednávat i prezentovat a vykročte ze zajetých kolejí. Rozvíjejte se každý den.

Chceš hezčí život? Začni u sebe!

Otázky pro lektora

Kdyby byla jedna věc, kterou byste mohla naučit všechny ostatní, která by to byla?
Altruismus.
Co nového byste se naopak chtěla naučit Vy?
Jasnovidectví :-)
Co Vás na práci lektora baví?
Když inspiruji druhé a podnítím je ke smysluplné akci (udělají něco pro svůj osobní rozvoj a rozhodnou se provést pozitivní změny ve svém životě apod.), když objeví pro sebe něco nového a přijmou to do svého života.

Hodnocení lektora

1,00 Průměrné hodnocení lektora od účastníků

Kurz podle vašich představ

Chcete připravit školení pro celý tým? Umíme být flexibilní a přizpůsobit program kurzu vašim potřebám. Rádi vám připravíme nabídku firemního školení na míru.

mám zájem
Kurz na míru

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Jeho používáním s tím souhlasíte.

nahoru