Top vision

czen

Mgr. Lenka Olšanská

konzultantka a koučka osobního a týmového rozvoje

Více než jedenáct let jsem působila v manažerském prostředí, kde jsem získala zkušenosti s vedením týmů, řízením strategických aktivit a rozvojem vztahů s partnery a státními institucemi. Pracovala jsem převážně v oblastech obchodu, zákaznického servisu, marketingu a logistiky. Jsem certifikovanou profesionální koučkou (Ericson College, 2006), absolvovala jsem Tematizovaný kurz práce s tělem v psychoterapii a vzdělávací program Léčebná pedagogika a sociálně-umělecká terapie. Od roku 2008 působím jako koučka a lektorka, především v oblasti týmové práce, vedení týmů, komunikace a rozvoje jednotlivců i skupin. Školila jsem například ve společnostech Heineken, Siemens, STRABAG, ArcelorMittal, REM Technik, IT Solutions CZ, na Mendelově univerzitě v Brně aj. V posledních letech se věnuji řízení změn na úrovni jednotlivce a skupin, spolupracuji s mezinárodní neziskovou organizací Initiatives of Change a aktivně se účastním konferencí a workshopů v Caux-Montreux ve Švýcarsku. Zákazníci většinou oceňují konkrétní praktické výstupy, přesah do osobnostního rozvoje a inspiraci, kterou jim školení a koučování přináší.

Hodnocení lektora

1,15 Průměrné hodnocení lektora od účastníků

1

Pavel Žáček, Continental Automotive Czech Republic s.r.o.
Krotitelé času

Výborně připravená lektorka.

Marcela Ondrůjová, Centrum pro rodinu a sociální péči
Klíč k úspěšnému leadershipu

Výborný přístup lektorky.

Jana Mrázová, Asociace center pro rodinu
Klíč k úspěšnému leadershipu

Paní Lenka Olšanská je mně vyhovující typ lektora.

Účastník/ice si přeje zůstat v anonymitě.
Krotitelé času

Lektor byl velice šikovný a zadával praktické příklady.

Účastník/ice si přeje zůstat v anonymitě.
7 nejobtížnějších situací manažera

Super lektorka.

Účastník/ice si přeje zůstat v anonymitě.
Klíč k úspěšnému leadershipu

Kurzy lektora

7 klíčových dovedností pro osobní restart
Nastartujte změny a jděte za svým cílem

Nově na manažerské pozici
Kompaktní know-how pro úspěšný start

Kurz podle vašich představ

Chcete připravit školení pro celý tým? Umíme být flexibilní a přizpůsobit program kurzu vašim potřebám. Rádi vám připravíme nabídku firemního školení na míru.

mám zájem
Kurz na míru

Články lektora

7 klíčových dovedností pro osobní restart
7 klíčových dovedností pro osobní restart

Žijeme v době, jež nás obklopuje bezpočtem know-how a instrukcí k detoxikaci svého bytí. Je snad sáhodlouhý návod „Jak na to“ potřeba? Pojďme si představit pouhých sedm bodů nového začátku.    

Leadership na dálku
Leadership na dálku

Nová generace manažerů v globálním světě musí umět řídit týmy složené z lidí, kteří se nachází v odlišných koutech světa, nebo z různých zemí pocházejí. K tomu je zapotřebí e-leadership, tedy leadership na dálku. Pojďme se na něj podívat.

DVOJROZHOVOR: Zaostřeno na manažery
DVOJROZHOVOR: Zaostřeno na manažery

Manažer, vedoucí, vůdce, či lídr. Říká se jim různě, jací by ale lidé ve vedoucím postavení měli být, jak by se měli chovat a co by rozhodně měli ovládat? Na to jsme se ptali našich zkušených lektorek Lenky Olšanské a Yvony Charouzdové. 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Jeho používáním s tím souhlasíte.

nahoru