Top vision

czen

Ing. Lenka Mrázová, FCCA

specialistka v oblastech daní a účetnictví, lektorka a mentorka

Aktivně pomáhám naplnit cíle strategického rozvoje svých klientů a obchodních partnerů. Vyznačuji se výbornými komunikačními dovednostmi a schopnostmi v oblasti vedení lidí. Od roku 2013 se věnuji tréninkům, vedení kurzů v oblasti osobního rozvoje, byznys mentoringu a koučování. Mám za sebou rozsáhlou praxi v oblasti financí, daní a účetnictví. Baví mě propojování neziskového a komerčního světa. Dlouhou dobu jsem působila v PwC. Nejprve jako senior manažerka a později ředitelka v daňovém oddělení. Jsem členkou Komory daňových poradů a Association of Certified Chartered Accountants. Při a po korporátní praxi jsem dále prohlubovat své manažerské dovednosti a absolvovala jsem různé výcviky a koučovací programy (Leadership Development, Coaching at the workplace, NLP, The Inner Game School apod.). Vystudovala jsem VŠE.

Kurzy lektora

Finance pro personalisty
Reporting, rozpočet a controlling jako přidaná hodnota HR

Zdaňování benefitů
Jak rozdělit rozpočet, aby na lidi zbylo co nejvíc

Kurz podle vašich představ

Chcete připravit školení pro celý tým? Umíme být flexibilní a přizpůsobit program kurzu vašim potřebám. Rádi vám připravíme nabídku firemního školení na míru.

mám zájem
Kurz na míru

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Jeho používáním s tím souhlasíte.

nahoru