Top vision

czen

Kveta Uhríková

lektorka v oblasti vzdělávání a rozvoje soft skills

Posledních 15 let mé kariéry je spojeno se společností Coca-Cola HBC, kde jsem zastávala různé manažerské pozice (vrcholový manažerský tým nové operační jednotky Coca-Cola ČR a SR i posty na HR a sales oddělení). Protože je mou srdeční záležitostí rozvoj lidí a řízení změn, po mateřské dovolené (jsem matka tří dcer) jsem se rozhodla profilovat v této oblasti. Navrhla jsem a zrealizovala řadu rozvojových programů. Zaměřuji se především na řízení času a energie, budování charisma při prezentování, efektivní komunikaci a zpětnou vazbu, situační vedení a facilitaci skupin. Mám ale také zkušenosti s přípravou programů na zlepšení zákaznického servisu, obchodních a prodejních dovedností. Pracuji jako koučka.
Mimo jiné jsem bývalá profesionální basketbalistka a členka slovenského juniorního národního družstva. Osm roků jsem studovala a pracovala v USA, vystudovala Souhtern Methodist Universtiy v Texasu, zaměření na všeobecný obchod a management. Také jsem získala MBA z University of Hawaii (mezinárodní obchod) nebo postgraduální CIPD na Manchester College of Arts and Technology, absolvovala jsem Systemický výcvik koučování u společnosti Extima a vzdělání si doplňuji i na otevřených kurzech psychologie na UK.
Momentálně se také jako dobrovolník věnuji přípravě konference TEDx a mentoringovému programu Equilibrium, organizovanému BCC (British Chamber of Commerce).

Kurz podle vašich představ

Chcete připravit školení pro celý tým? Umíme být flexibilní a přizpůsobit program kurzu vašim potřebám. Rádi vám připravíme nabídku firemního školení na míru.

mám zájem
Kurz na míru

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Jeho používáním s tím souhlasíte.

nahoru