Top vision

czen

Michaela Kosmelova

Lektorka soft skills, koučka, poradkyně

Patnáctiletá praxe v zahraničním korporátním světě ji ukázala důležitost seberozvoje. Od roku 2015 působí jako nezávislá poradkyně, která pomocí intuitivní, motivační a mindfulness technice pomáhá lidem posunout se z místa na kterém jsou, na místo na kterém chtějí být. Absolvovala MBSR výcvik, psychoterapii a koučování na Institut Gestalt, Harvard Global Mentor Institute a esMindfulness Institute v Barceloně. Spolupracuje s několika zahraničními i českými asociacemi v oblasti osobního rozvoje, flexibilního zaměstnání a genderové rovnováhy: PWN Global, Wisar, Neurochange Lab, MamisDigitales, SFM,
InvestHer, BPWCR, WEE, Las Consentidas.
Účastnila se seminářů a přednášek ve Španělsku, Švédsku a Jižní Americe. Je iniciátorkou WEE asociace podporující vzdělávání žen všech věkových kategorií. Mezi její netradiční koníčky patří jednoznačně kontemporarní tanec na plachetnici.

Kurzy lektora

New

How to turn stress into your friend

How to manage stress and increase attention

Pro všechny
3 990 Kč bez DPHZobrazit

Hodnocení lektora

1,00 Průměrné hodnocení lektora od účastníků

Kurz podle vašich představ

Chcete připravit školení pro celý tým? Umíme být flexibilní a přizpůsobit program kurzu vašim potřebám. Rádi vám připravíme nabídku firemního školení na míru.

mám zájem
Kurz na míru

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Jeho používáním s tím souhlasíte.

nahoru