Top vision

czen

Michaela Kosmelova

Lektorka soft skills, koučka, poradkyně

Patnáctiletá praxe v zahraničním korporátním světě ji ukázala důležitost seberozvoje. Od roku 2015 působí jako nezávislá poradkyně, která pomocí intuitivní, motivační a mindfulness technice pomáhá lidem posunout se z místa na kterém jsou, na místo na kterém chtějí být. Absolvovala MBSR výcvik, psychoterapii a koučování na Institut Gestalt, Harvard Global Mentor Institute a esMindfulness Institute v Barceloně. Spolupracuje s několika zahraničními i českými asociacemi v oblasti osobního rozvoje, flexibilního zaměstnání a genderové rovnováhy: PWN Global, Wisar, Neurochange Lab, MamisDigitales, SFM,
InvestHer, BPWCR, WEE, Las Consentidas.
Účastnila se seminářů a přednášek ve Španělsku, Švédsku a Jižní Americe. Je iniciátorkou WEE asociace podporující vzdělávání žen všech věkových kategorií. Mezi její netradiční koníčky patří jednoznačně kontemporarní tanec na plachetnici.

Kurzy lektora

New
Soft Skills in EnglishHodnocení: 1,15

Stress Management

How to manage stress and increase attention

Pro všechny
3 990 Kč bez DPHZobrazit

Hodnocení lektora

1,00 Průměrné hodnocení lektora od účastníků

Kurz podle vašich představ

Chcete připravit školení pro celý tým? Umíme být flexibilní a přizpůsobit program kurzu vašim potřebám. Rádi vám připravíme nabídku firemního školení na míru.

mám zájem
Kurz na míru

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Jeho používáním s tím souhlasíte.

nahoru