Top vision

Michaela Kosmelova

Lektorka soft skills, koučka, poradkyně

Patnáctiletá praxe v zahraničním korporátním světě mi ukázala důležitost seberozvoje. Od roku 2015 působím jako nezávislá poradkyně, která pomocí intuitivní, motivační a mindfulness technice pomáhá lidem posunout se z místa na kterém jsou, na místo na kterém chtějí být. Absolvovala jsem MBSR výcvik, psychoterapii a koučování na Institut Gestalt, Harvard Global Mentor Institute a esMindfulness Institute v Barceloně. Spolupracuji s několika zahraničními i českými asociacemi v oblasti osobního rozvoje, flexibilního zaměstnání a genderové rovnováhy: PWN Global, Wisar, Neurochange Lab, MamisDigitales, SFM, InvestHer, BPWCR, WEE, Las Consentidas. Účastnila jsem se seminářů a přednášek ve Španělsku, Švédsku a Jižní Americe. Jsem iniciátorkou WEE asociace podporující vzdělávání žen všech věkových kategorií. Mezi mé netradiční koníčky patří jednoznačně kontemporarní tanec na plachetnici.

Kurzy lektora

New

How to turn stress into your friend

How to manage stress and increase attention

Pro všechny
3 990 Kč bez DPHZobrazit

Hodnocení lektora

1,00 Průměrné hodnocení lektora od účastníků

Kurz podle vašich představ

Chcete připravit školení pro celý tým? Umíme být flexibilní a přizpůsobit program kurzu vašim potřebám. Rádi vám připravíme nabídku firemního školení na míru.

mám zájem
Kurz na míru

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Jeho používáním s tím souhlasíte.

nahoru