Top vision

Michaela Kosmelova

Lektorka soft skills, koučka, poradkyně

Zavázána k uvědomělému rozvoji vzdělávání. Zaměřena na smysluplný růst lidského potenciálu. Patnáct let v korporátním světě ji ukázalo důležitost vyváženého profesionálního a osobního seberozvoje spojeného s kontinuální transformací. Vášnivá, se zájmem o podporu inspirace, motivace, rozšiřování uvědomění a osobní odpovědnosti. Od roku 2015 působí jako nezávislá poradkyně, která pomocí intuitivní, motivační a mindfulness techniky pomáhá lidem posunout se z místa na kterém jsou, na místo na kterém chtějí být. Absolvovala MBSR výcvik, psychoterapii a koučování na Institut Gestalt, Harvard Global Mentor Institute a esMindfulness Institute v Barceloně. Spolupracuje s několika zahraničními i českými asociacemi v oblasti osobního rozvoje, flexibilního zaměstnávání a genderové rovnováhy: PWN Global, Wisar, Neurochange Lab, SFM, InvestHer, Las Consentidas.

Kurzy lektora

Asertivitou proti stresu

Trénink zvládání obtížných situací

Pro všechny
4 990 Kč bez DPHZobrazit

How to develop a growth mindset

How to manage stress and increase attention

Pro všechny
3 990 Kč bez DPHZobrazit

Hodnocení lektora

1,00 Průměrné hodnocení lektora od účastníků

Kurz podle vašich představ

Chcete připravit školení pro celý tým? Umíme být flexibilní a přizpůsobit program kurzu vašim potřebám. Rádi vám připravíme nabídku firemního školení na míru.

mám zájem
Kurz na míru

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Jeho používáním s tím souhlasíte.

nahoru