Top vision

czen

Ing. Kateřina Kalinová

nezávislá finanční konzultantka

Jsem absolventkou Fakulty financí a účetnictví na VŠE v Praze. Kvalifikaci jsem si zvyšovala v prestižní americké organizaci CFA Institute, která sdružuje finanční analytiky. Působila jsem jako asistentka auditora ve společnosti BDO a poté 16 let na pozici Project Manager v investiční společnosti EPIC. Jsem členkou mezinárodního týmu v projektech poradenství v procesu M&A. Věnovala jsem se monitorování a analýze energetického sektoru v ČR pro zahraniční klienty, správě majetkového portfolia a pracovala jsem na restrukturalizačních a rozvojových projektech. Mezi mé významné klienty patří například EdF, E.ON, RWE nebo hlavní město Praha. V současné době působím jako nezávislá finanční konzultantka, přednáším na vysoké škole předměty z oboru financí, jsem tutorkou MBA programu a věnuji se lektorské činnosti v rámci profesních kurzů.

Hodnocení lektora

1,16 Průměrné hodnocení lektora od účastníků

Výborný lektor.

Účastník/ice si přeje zůstat v anonymitě.
Ekonomické minimum pro nefinanční pozice

Excelentní lektorka!

Účastník/ice si přeje zůstat v anonymitě.
Oceňování firem

Dobrá lektorka s aktivním přístupem a příjemným vystupováním.

Účastník/ice si přeje zůstat v anonymitě.
Finanční řízení

Lektorka se snažila vysvětlit problematiku formou běžných, v praxi používaných příkladů.

Účastník/ice si přeje zůstat v anonymitě.
Ekonomické minimum pro nefinanční pozice

Kurz podle vašich představ

Chcete připravit školení pro celý tým? Umíme být flexibilní a přizpůsobit program kurzu vašim potřebám. Rádi vám připravíme nabídku firemního školení na míru.

mám zájem
Kurz na míru

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Jeho používáním s tím souhlasíte.

nahoru