Top vision

czen

Mgr. Kateřina Chvátalová

Director of Sales and Events, Lobkowicz Events Management

Aktuálně pracuji na pozici Director of Sales and Events u společnosti Lobkowicz Events Management. Od roku 2011 do roku května roku 2015 jsem pracovala pro společnost AIM Group Prague v české pobočce AIM Group International. Začínala jsem jako senior projektová manažerka a od srpna 2012 jsem byla na pozici Head of DMC Department. Mám zkušenosti se supervizí projektových manažerů (aktuálně jich vedu osm), věnuji se business developmentu, prezentačním a sales aktivitám. Specializuji se též na vedení inspekcí, famtripů a prezentací společnosti. Oblasti event managementu se věnuji od roku 2007 se specializací na italskou, francouzskou, skandinávskou a anglicky hovořící klientelu. V letech 2008-2011 jsem pracovala jako projektová manažerka v Liberty Incentives and Congresses. Oblasti kultury, turismu a umění jsem se věnovala již za studií v Praze. Absolvovala jsem stáž při České komisi pro UNESCO a pracovala na Ministerstvu kultury ČR. Vedle oblasti MICE jsem nezanevřela ani na vystudované Mezinárodní vztahy a Politologii. Přednášela jsem na Gymnáziu Jana Keplera v Praze Mezinárodní vztahy v angličtině a na UJEP v Ústí nad Labem. Vystudovala jsem FSV UK a L'Institut d'Études Politiques d'Aix-en-Provence ve Francii.

Hodnocení lektora

1,22 Průměrné hodnocení lektora od účastníků

Kurzy lektora

Event Management
Připravte nezapomenutelný event

Kurz podle vašich představ

Chcete připravit školení pro celý tým? Umíme být flexibilní a přizpůsobit program kurzu vašim potřebám. Rádi vám připravíme nabídku firemního školení na míru.

mám zájem
Kurz na míru

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Jeho používáním s tím souhlasíte.

nahoru