Top vision

czen

Mgr. Kateřina Chvátalová

Director of Sales and Events, Lobkowicz Events Management

Aktuálně pracuji na pozici Director of Sales and Events u společnosti Lobkowicz Events Management. Od roku 2011 do roku května roku 2015 jsem pracovala pro společnost AIM Group Prague v české pobočce AIM Group International. Začínala jsem jako senior projektová manažerka a od srpna 2012 jsem byla na pozici Head of DMC Department. Mám zkušenosti se supervizí projektových manažerů (aktuálně jich vedu osm), věnuji se business developmentu, prezentačním a sales aktivitám. Specializuji se též na vedení inspekcí, famtripů a prezentací společnosti. Oblasti event managementu se věnuji od roku 2007 se specializací na italskou, francouzskou, skandinávskou a anglicky hovořící klientelu. V letech 2008-2011 jsem pracovala jako projektová manažerka v Liberty Incentives and Congresses. Oblasti kultury, turismu a umění jsem se věnovala již za studií v Praze. Absolvovala jsem stáž při České komisi pro UNESCO a pracovala na Ministerstvu kultury ČR. Vedle oblasti MICE jsem nezanevřela ani na vystudované Mezinárodní vztahy a Politologii. Přednášela jsem na Gymnáziu Jana Keplera v Praze Mezinárodní vztahy v angličtině a na UJEP v Ústí nad Labem. Vystudovala jsem FSV UK a L'Institut d'Études Politiques d'Aix-en-Provence ve Francii.

Hodnocení lektora

1,18 Průměrné hodnocení lektora od účastníků

Kurz podle vašich představ

Chcete připravit školení pro celý tým? Umíme být flexibilní a přizpůsobit program kurzu vašim potřebám. Rádi vám připravíme nabídku firemního školení na míru.

mám zájem
Kurz na míru

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Jeho používáním s tím souhlasíte.

nahoru